PEELING KAWITACYJNY

PEELING KAWITACYJNY

opublikowano 08 marzec 2016

Hotelowe SPA

PEELING KAWITACYJNY
Peeling kawitacyjny
 
 
            Peeling kawitacyjny jest zabiegiem wykonywanym za pomocą ultradźwięków. Do zabiegu wykorzystuje się aparat zakończony szpatułką służącą do przesuwania po zwilżonej skórze. W trakcie zabiegu powstają mikroskopijne pęcherzyki, które powodują rozbicie martwych komórek naskórka. Peeling służy głównie do bezbolesnego oczyszczania twarzy i ciała. Zalecany jest głównie dla osób z wrażliwą skórą z rozszerzonymi naczynkami, z tendencjami do pękających naczyń krwionośnych. Podczas zabiegu odczuwamy jedynie delikatne wibracje. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie, skóra jest niepodrażniona a jednocześnie oczyszczona.
 
Peeling kawitacyjny - zastosowanie
- usunięcie martwych komórek naskórka, zaskórników, odblokowanie i oczyszczenie porów
- usunięcie nadmiaru sebum i regulacja wydzielania
- przygotowanie skóry do zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcyjne        
- delikatne rozjaśnienie skóry
- odżywienie, dotlenienie skóry i nawilżenie
- odświeżenie i poprawienie ogólnego wyglądu skóry
- odnowa naskórka
- właściwości ultradźwięków pozwalają na spłycanie powierzchniowych zmarszczek
- poprawa i zwiększenie mikrokrążenia w skórze
Z peelingu kawitacyjnego zrezygnować powinny kobiety w ciąży, osoby z nowotworami, posiadające rozrusznik serca lub aparat na zęby (oraz inne metalowe ciała obce), niewydolność krążenia, stany gorączkowe, osteoporoza, zakrzepowe zapalenie żył, zaburzenia czucia, gruźlica oraz zaburzenia krzepnięcia krwi.
 
            Peeling kawitacyjny można przeprowadzić jednorazowo lub seryjnie, raz na siedem dni przez okres 5 - 6 tygodni. Aby podtrzymać efekt pięknie wyglądającej skóry, zaleca się wykonanie jednego zabiegu na miesiąc.