9.4 / 10

Pozytywna: Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Rzeczywiście personel stosował się do nich i wszyscy goście. Miła, życzliwa obsługa.
Anna, Booking.com

Wyżywienie w ogóle było wspaniałe, różnorodne z deserami. W obecnej sytuacji epidemicznej w całym hotelu bardzo przestrzegano zasad sanitarnych. Czułam się naprawdę komfortowo.
Alicja, Booking.com

Bardzo polecam ten hotel. Bylismy w lipcu tydzien i napewno pojedziemy jeszcze raz.Hotel jest przesliczny i bardzo czysty. Hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki albo i wiecej. Obsługa kompetentna, bardzo profesjonalna i przemiła. Jedzenie bardzo dobre i duzy wybor. Poprostu LUKSUS!!!! Polecamy wszystkim
Jolanta d5, TripAdvisor
No 1 w Szczawnicy
Paweł, Strona WWW
Położenie hotelu, wielkosc pokoju, wyśmienite śniadania.
Patrycja , Strona WWW
Czysty i dobrze wyposażony pokój, bardzo wygodne łóżko, duża kabina prysznicowa, świetne śniadanie, dobra infrastruktura wypoczynkowa na zewnątrz, zgodna na dwugodzinne pozostawienie samochodu na parkingu po wymeldowaniu i bardzo dobra lokalizacja.
Maciej, Strona WWW
To był mój kolejny pobyt w hotelu. Oznacza to, że wracam, bo jestem zadowolona ze świadczonych usług: pokój, obsługa, posiłki i lokaliza ja
Beata, Strona WWW
wyposażenie, wyżywienie, pokoje, obsługa, strefa SPA, atrakcje muzyczne, otoczenie
Celina, Strona WWW
Piękny pokój z widokiem na Palenicę, wystrój i wyżywienie w restauracji Zielona, położenie hotelu w ścisłym centrum, ciepła woda w basenie
Dorota, Strona WWW
Niesamowita obsługa w restauracji, podejście do gości hotelowych w sposób indywidualny i zawsze z uśmiechem- w żadnym hotelu nie czułam się tak swobodnie i indywidualnie potraktowana. Śniadania oraz obiadokolacje zawsze urozmaicone.
Magdalena, Strona WWW
Zdecydowana większość. Jedynie wietrzenie pokoi w upalne dni słabe ,z powodu niewielkiego odchylenia drzwi balkonowych ,które się ciężko przesuwa.
Wiesława, Strona WWW
Restauracja, obsługa restauracja, jedzenie czystość w hotelu i pokojach.
Karol, Strona WWW
Wygodne łóżko, duża łazienka, bo pamiętam jeszcze sprzed remontu, bywaliśmy często jako w hotelu Górnik , dzieci uczyły się jeździć na nartach Szczawnicy ok. 20 lat temu
Bogumiła, Strona WWW
Wszystko bardzo fajne, na poziomie.
Anna, Strona WWW
wszystkie :) a szczególnie wystep kapeli WyhajTani
Piotr , Strona WWW
Położenie, miła i sprawna obsługa,
Mazij Bogdan, Strona WWW
Bardzo wygodny pokój, ładnie urządzony komfortowy pokój i łazienka. Balkon i widok z okna na Pieniny. Czystość, wyposażenie, ręczniki, szlafroki, cały czas uzupełniana woda do picia w pokoju. Bardzo miła obsługa. Cisza i spokój w całym hotelu sprzyja dobremu wypoczynkowi i relaksowi. Bezpieczeństwo podczas pobytu w hotelu w czasie pandemii, bezpłatny parking. Dobre położenie hotelu w parku uzdrowiskowym, blisko wyciągu na Palenicę, pijalni wód mineralnych i centrum Szczawnicy Bardzo dobra kuchnia, ciepłe urozmaicone posiłki, desery, kawa. Ponadto kącik z herbatkami ziołowymi na różne dolegliwości. A co najważniejsze dodatkowe atrakcje, góralska muzyka na żywo, koncerty gitarowe w miłej atmosferze z super drinkami i miłym barmanem.
Celina, Strona WWW
Duży, przestronny, wygodny pokój z balkonem, pyszne śniadania i park wodny:)
Edyta , Strona WWW
duże pokoje, smaczne śniadanie
Agnieszka, Strona WWW
poziom obsługi recepcji i pokoju bardzo wysoki i bez zastrzeżeń, pełen profesjonalizm i uśmiech
Katarzyna, Strona WWW
Pokoje, wnętrze, klimat, uprzejmość obsługi
Andrzej, Strona WWW
large spacious studio cleanliness, hygiene rich breakfast, drinks at the bar great location in centre of spa town nice pool with water slide
Jan, Strona WWW
Mateusz, Strona WWW
Bardzo miła atmosfera, obsługa uprzejma. Jedzenie pyszne, a ponadto świetna lokalizacja.
Maria , Strona WWW
Obsługa w restauracji najlepsza na świecie. Super basen ze zjeżdżalnią.
Agnieszka , Strona WWW
Wielkość naszego pokoju , restauracja .
Grzegorz , Strona WWW

Pozytywna: Super lokalizacja. Cisza, spokój.W dobie pandemii wszelkie zabezpieczenia . Śniadania podawane do stolika. Bardzo dobre drinki. I jedzenie . Przesympatyczny i profesjonalny barman. Pozdrawiam
Andrzej, Booking.com

Pobyt bardzo udany. Pokój bardzo duży i z klimatyzacją. Spa super korzystaliśmy z zabiegów. Śniadania bez zarzutu bardzo obfite i nie do przejedzenia. Polecamy drinki u barmana gość zna się na żeczy. Pobyt bardzo udany.
Marek Tr, Google

Polecam.Pobyt zaliczam do bardzo udanych, śniadania przepyszne.Obsługa na bardzo wysokim poziomie.
Aneta Ćwir, Google
Bogate posiłki, basen bez limitu, obsługa na wysokim poziomie
Tomasz, Strona WWW
Piękny hotel,miła obsługa polecam ten hotel
danuta, Strona WWW
Profesjonalna obsługa Znakomite wyżywienie
Sławomir, Strona WWW
Cały pobyt uważamy za bardzo udany obsługa na bardzo wysokim poziomie
Zbigniew Gasiorek, Strona WWW
Pyszne i obfite jedzenie!
Andrzej, Strona WWW
Profesjonalna i zaangażowana kadra lekarzy i fizjoterapeutów. Indywidualnie dobrany program rehabilitacyjny, dużo zabiegów w krótkim czasie. Dyskretna i uprzejma obsługa zarówno hotelu jak i restauracji.
Marta, Strona WWW
W hotelu "Solar" byłam zadowolona z miłej obsługi hotelowej i bardzo dobrego wyposażenia pokoju (zaopatrzonego nawet w lodówkę). Dużym atutem hotelu jest to, że w jednym budynku znajduje się klinika, gabinet kosmetyczny i basen. Zatem można się tutaj upiększyć, zrelaksować, odpocząć i podreperować zdrowie. Stąd narciarze, mogą szybko dotrzeć do wyciągu. Z okien pokoju widać piękne widoki. Iwona z Niepołomic koło Krakowa, 2020r.
Iwona, Opinie dodane przez hotel
Hotel bardzo przyjazny kuracjuszom , obsługa bardzo miła i uprzejma . Pokoje ok , ale brak klimatyzacji w niektórych . My byliśmy jesienią więc to nie był problem , ale latem może być ciężko . Wyżywienie na najwyższym poziomie smacznie i do syta . Polecamy gorąco ten obiekt innym osobom .
Grzegorz, Strona WWW
Spokój w hotelu i przykaznosc obslugi.
Celina, Strona WWW
Doskonały hotel, bardzo dobra jakość świadczonych usług, ponadprzeciętny personel, niezwykle przyjazny, który ekspresowo pomógł mi w urazie ręki i pilnował za mnie zmiany opatrunków, dziękuję!:)
Renata, Strona WWW
Przesympatyczna i profesjonalna obsługa. Pokoje przestrzenne i czyste. Posiłki bardzo smaczne. Udany pobyt, na pewno tu jeszcze przyjedziemy.
Inez, Strona WWW
Obsługa na recepcji, część obsługi restauracji, osoby dbające o czystość.
Jan, Strona WWW
Hotel jest ładnym, nowoczesnym , pięknie położonym obiektem. Największym atutem jest wspaniała klinika rehabilitacyjna przy hotelu, ładne SPA ,basen i ładna restauracja serwująca dobre, urozmaicone posiłki.
Irena, Strona WWW
Hotel, pokój, restauracja, wyżywienie na wysokim poziomie, b. dobry ! Jedzenie wyśmienite ! Miła obsługa !
Marian Kret, Strona WWW
Dobrze wyposażony czysty pokój, zadbane wyposażenie, znakomite wyżywienie. Lokalizacja samego hotelu.
Katarzyna, Strona WWW
Czystość, bardzo smaczne posiłki.
Violetta, Strona WWW
Życzliwość i kompetencje personelu, doskonałe posiłki.
DOROTA, Strona WWW
miła i pełna profesjonalizmu obsługa
Grażyna, Strona WWW
Wszystko na miejscu
Renata, Strona WWW
Komfort, dbałość o czystość w pokoju, bardzo uprzejma obsługa zarówno w recepcji, jaki i w restauracji hotelu.
Dorota, Strona WWW
Czyste przestronne pokoje, świetne jedzenie
Beata, Strona WWW
Pokój, wyżywienie oraz zabiegi na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze wrócę.
Barbara, Strona WWW
Różnorodność posiłków,, wysoka kultura pracowników recepcji, kelnerów i kelnerek, spokój i cisza
Elżbieta, Strona WWW
Miła,grzeczna obsługa hotelowa.Bardzo czysto.Smaczne,urozmaicone jedzenie.Przytulna sala restauracyjna. Dużym atutem jest wyśmienita lokalizacja hotelu.Dużym plusem jest basen dostępny przez cały dzień.
Elżbieta , Strona WWW
duże pokoje, miła i profesjonalna. Pozdrawiam panią z recepcji, która nas wpuściła do pokoju zabaw, mimo że już się wymeldowaliśmy i wróciliśmy koło 14 do hotelu bo się rozpadało.
Wojciech, Strona WWW
Czystość, dyskretna i profesjonalna obsługa.
Janusz, Strona WWW
Praktycznie wszystko poza wyżywieniem
Gerard, Strona WWW
Jak zawsze pyszne jedzenie i obsługa w restauracji na medal.
Anna, Strona WWW
Atmosfera w hotelu, obsługa recepcji , panie pokojowe , pani w spa. Ogólnie pomocna i życzliwa obsługa
Joanna, Strona WWW
Ogólny wygląd hotelu, czystość, spokój panujący wieczorami, smaczne wyżywienie, miła obsługa_hotel godny 4 gwiazdek i polecam.
Jerzy, Strona WWW
Pokój 2 os. przestronny, z pięknym widokiem na góry. Pokoje codziennie sprzątane.Łóżka wygodne. Bardzo miła, uśmiechnięta i uprzejma cała obsługa. Jedzenie b. smaczne, urozmaicone. Przede wszystkim w całym hotelu czysto.
Barbara, Strona WWW
...sprawna grzeczna obsługa,dobrze wyposażony ,wygodny i ze smakiem urządzony pokój . - Miła (wręcz opiekuńcza dla seniorów) postawa personelu w hotelowej restauracji - menu chyba przypadnie do gustu każdemu...
Zbigniew, Strona WWW
Czystość w pokojach. Codzienna woda mineralna.
Józef, Strona WWW
Renata, Strona WWW
wystrój pokoi, różnorodność w wyżywieniu-- dostępność dań wegetariańskich, kameralność,
Anna , Strona WWW
Mariusz, Strona WWW
Wspaniała obsługa całego zespołu Hotelu oraz zabiegów
MARIA, Strona WWW
Hotel Rewelacja!. Od obsługi po jakość pokoju i jedzenia. Panie z obsługi uśmiechnięte, panie sprzątające przemiłe i dokłądne. Jedzenie na najwyższym poziomie - jego różnorodność bardzo mnie zaksoczyła - na plus oczywiście. Codziennie milion rzeczy do wyboru od płatków do deserów. Nawet Pani animatorka była specjalnie dla dzieci z hotelu. Super!
Paulina, Strona WWW
Bardzo uprzejma obsługa.
Krystyna, Strona WWW
Miła obsługa,cisza,spokój,relaks,przepyszna kuchnia.
Joanna, Strona WWW
miła obsługa i pomoc w kazdej sytuacji
JUSTYNA, Strona WWW
Wszystko super pokój, położenie hotelu, restauracja , obsługa,
Elżbieta, Strona WWW
Justyna, Strona WWW
Super obsługa, czystość
Joanna, Strona WWW
Maciej, Strona WWW
Czystość pokoi, miła i kompetentna obsługa, rewelacyjne posiłki oraz pomoc w serwowaniu, bardzo i mili pomocni kelnerzy.
Miroslawa, Strona WWW
Spokój
Monika, Strona WWW
lokalizacja,uprzejmość obsługi,restauracja
Przemysław, Strona WWW
Czystość,czystość i jeszcze raz czystość. Miła obsługa.
Grzegorz, Strona WWW
Położenie, atmosfera. profesjonalna, sympatyczna obsługa. Pyszne jedzenie.
Wioletta, Strona WWW
MIchal, Strona WWW
Konrad, Strona WWW
Czystość oraz obsługa
Monika, Strona WWW
Zbigniew, Strona WWW
Wyjątkowo miła , uprzejma i kompetentna obsługa
PRZEMYSŁAW, Strona WWW
Dietmar, Strona WWW
Znakomita kuchnia, wygodne pokoje, miła obsługa.
Zofia, Strona WWW
kompetentna i uprzejma obsługa, bardzo dobra atmosfera, dobre wyżywienie, możliwość korzystania z Parku Wodnego, bezpłatny parking hotelowy.
ZBIGNIEW, Strona WWW
Dagmara, Strona WWW
Obsługa i ogólny wygląd hotelu. Miła odmiana czterech gwiazdek po Grecji i Bułgarii. W końcu internet działa a komfort jest pełen. Można by mieszkać tu na stałe. Na odchodne dostaliśmy żeton do bramki parkingowej, więc mogliśmy zostawić auto bez dodatkowych kosztów. Bardzo to miłe. Jedzenie super. Obsługa restauracji powinna dostać medal. Kucharze przygotowali pyszne śniadanie, a kelnerzy zadbali o nasz komfort.
Marcin, Strona WWW
Cisza i spokój. Wystrój oraz restauracja
Monika, Strona WWW

W Solar Spa w Szczawnicy spędziłam lipcowy tydzień. Bardzo lubię ten hotel i byłam w nim już drugi raz. Hotel jest w bardzo dobrej lokalizacji (dobry punkt wypadowy w każdym kierunku). Obsługa jest bardzo kompetentna i miła. Pokoje były codziennie sprzątane a braki uzupełniane. Śniadania bardzo dobre, ze świeżymi produktami (różne rodzaje pieczywa, wędlin, serów, ryb, owoców), każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno wrócę jeszcze do tego hotelu.
Magdalena W, TripAdvisor
bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa w całym hotelu, bardzo dobra lokalizacja, bardzo czysto
Aneta, Strona WWW

Krótki pobyt.. miła obsługa ... bogaty bufet na śniadaniach i obiado - kolacji. Jedzenie smaczne. Bardzo dużym plusem jest lokalizacja i możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych, również z konsultacją medyczną :)
Paweł N, TripAdvisor
Service! Wszyscy pracownicy są bardzo profesjonalni. Może tylko miałabym jedna uwagę zeby kelnerzy i kelnerki w restauracji sie uśmiechali. Są trochę za poważni
Jolanta, Strona WWW
Dziękuję serdecznie przesympatycznej obsłudze i wszystkim specjalistom , którzy tak rzetelnie i fachowo zajęli się zdrowiem Mamy .Której lekarze źle poskładali dłoń i kolano i cud nagle działa wszystko. Będę polecać z pewnością .Sam przekonałem się na własnej skórze jak rewelacyjnie jest w ośrodku i hotelu i jak w ciągu kilku dni dzieją się cuda. Jeszcze raz niezmiernie dziękuję
Tomasz, Opinie dodane przez hotel
Wspaniały klimat, miły i profesjonalny personel. Dziękuję i serdecznie polecam.
Barbara, Opinie dodane przez hotel
Idealne miejsce. Piękne pokoje,dobra kuchnia,basen. Cudowna lokalizacja.
Aldona, Opinie dodane przez hotel

Duzy pokoj z duzym biurkiem,mozna komfortowo pracowac. Czajnik kawa oraz herbata. Bardzo dobre jedzenie..piekna lokalizacja. Wieczorem spa w cenie.Lokalizacja wspaniala na spacery,blisko centrum uzdrowiska. Czysto,pieknie,mila obsluga.Polecam.
adarmina, TripAdvisor
Bardzo dziękuję za wspaniałą kurację, przemiłą i bardzo życzliwą atmosferę oraz zaangażowanie całego personelu. Wszystkim potrzebującym rehabilitacji oraz polepszenia kondycji fizycznej i psychicznej polecam Klinikę SOLAR z całego serca.
Stefania, Opinie dodane przez hotel
Robert, Strona WWW
Wspaniały pobyt w Hotelu Solar. Jestem już w Hotelu po raz trzeci i ponownie odkryłam coś nowego. Tym razem skorzystałam z zabiegów w Klinice. Profesjonalna pomoc rehabilitantów ukoiła mój ból kręgosłupa. Na pewno wrócę do Was niebawem zregenerować swoje wątłe zdrowie. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pani, Opinie dodane przez hotel
Krzysztof, Strona WWW
Łukasz, Strona WWW

Wspaniały hotel z dostępnymi gabinetami zabiegowymi oraz odnowy. Ceny troszkę duże ale okolica to rekompensuje. W ośrodku spaniały oddany personel medyczny. Szczególne podziękowania dla pani doktor Elżbiety Wolfram za profesjonalizm i oddanie. Polecam
jadwiga kw, TripAdvisor

Bardzo fajny, nieduży hotel w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie parku zdrojowego, centrum Szczawnicy, czy wyciągu na Palenicę. Idealne miejsce na bazę wypadową dla osób nastawionych na eksplorację Pienin. Pokoje duże, przytulne i czyste (najlepsze widoki z pokojów od strony południowej). Posiłki smaczne, chociaż wachlarz potraw oferowanych w ramach obiadokolacji mógłby być większy. Kompleks basenowy na przyzwoitym poziomie, bez tłoku (czego się obawialiśmy). Jedyny minus to brak sauny parowej. Obsługa miła i kompetentna (doradzą i pomogą w organizacji wypadów na szlaki lub spływ Dunajcem). Podsumowując, miło spędzony, ważny dla nas weekend (rocznica ślubu). Na pewno wrócimy tu na dłużej, ale za parę lat, jak podrosną dzieci.
Wioletta T, TripAdvisor

Krótki pobyt 7 dniowy wart powrotu.Komfortowe pokoje,opieka personelu nad gośćmi na wysokim poziomie i mnogość atrakcji w obiekcie jak i położenie hotelu powoduje chęć powrotu.Jedynie kuchnia odrobinę do poprawki. Generalna ocena bardzo dobra pozdrawiam i do zobaczenia.
Krzysztof M, TripAdvisor

Położenie hotelu jest idealne. Wszędzie z niego blisko i na szlaki i pod wyciąg i do miasta oraz do pijalni wód. Hotel bardzo ładny, pokój czysty i przestronny. W łazience dzieciaki mogą znaleźć kosmetyki dla nich. Śniadania i obiadokolacje są pyszne i każdy może wybrać coś spośród wielu propozycji dań. Obsługa jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Basen ma ciepłą wodę i fajną zjeżdżalnię z której dzieci nie chcą zejść. Całej rodzinie podobał się pobyt w tym hotelu a dzieciaki nawet obiecały pani w recepcji że tu jeszcze wrócą i kto wie może miały rację.
Joanna Ł, TripAdvisor
Rewelacja w każdym detalu. Świetna, kulturalna obsługa, pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja. Spędziliśmy we dwoje z dziewczyną świetny tydzień, na pewno będziemy do was często wracać. Serdecznie polecam :)
Przemysław, Opinie dodane przez hotel
Waldemar, Strona WWW
Leszek, Strona WWW
Bartosz, Strona WWW
bardzo miły, fachowy personel hotelu,serdecznie polecam ten hotel
Elżbieta, Strona WWW
Posiłki, park wodny, czystość i wyposażenie pokoi, obsługa na recepcji bardzo dobre.
Maria, Strona WWW
Jakość zabiegów SPA nie była oceniana. Obsługa 10pkt. Bardzo słabo zorganizowana strefa saun. Brak wydzielenia strefy saun dla korzystających.
Joanna, Strona WWW

Komfort, wygoda, relaks w każdym calu. Niebiańskie jedzenie.Doskonała obsługa.. Świetne zabiegi i perfekcyjni rehabilitanci.Czysto, cicho. Znakomici goście. Malownicze widoki z okna. Dla mnie był to turnus życia. Sprawdźcie, a przekonacie się sami. Danuta Z. z Zielonej Góry
Danuta Z, TripAdvisor

Jestem uwolniona od bólu. całość usług na dwie piątki Hotel super, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa.Położenie doskonałe .Planujemy wrócić tu wiosną ....może uda się w marcu .Dzięki dla całego personelu Pobyt: styczniu 2015, wyjazd z rodziną
Ewa K, TripAdvisor

100% rewelacja
Aga, HRS
Miła obsługa hotelowa, kucharz - mistrz w swoim fachu. Świetna lokalizacja, czyste i zadbane pokoje. Z czystym sumieniem mógłbym wysłać tam znajomych, bez obaw, że po powrocie będą mieli mi to za złe.
Rafał, Strona WWW

Odwiedziłem hotel z dziećmi, które były zachwycone mnogością atrakcji przewidzianych dla najmłodszych (okres ferii). Pokój bardzo ładny, czysty, kiepska TV, łazienka duża z kosmetykami dla dorosłych i dzieci, bardzo przyjemny kompleks basenowy. Bardzo mila obsługa w restauracji , chociaż zauważalny był paraliż gdy wchodził dyrektor (chyba) na śniadania i obiadokolacje. Hotel jest na pewno godny polecenia gdyby tylko jeszcze PKL Szczawnica była w taki sam sposób prowadzona i zadbana, zdecydowanie nie polecam narciarzom. Pobyt: styczniu 2015, wyjazd z rodziną
Mariusz B, TripAdvisor
Bardzo dobry hotel, obsługa super, basen-"park wodny"- nie jak w Gołębiu ale jest fajnie,
Andrzej, Strona WWW

Wspaniała, fachowa , przemiła obsługa; przestronny, jasny, ciepły pokój; położenie w centrum, więc wszędzie blisko; pyszne jedzenie; podmiotowe traktowanie gości; bogaty wybór zabiegów leczniczych. Pobyt był rewelacyjny!! Pobyt: lutym 2015, wyjazd z rodziną
urszulas174, TripAdvisor
Iwona, Strona WWW
Najważniejsze, że w komfortowych warunkach zadbano o mój kręgosłup. Pełny profesjonalizm całego personelu. https://www.facebook.com/pages/Hotel-Solar-SPA/220169844678394?ref=hl
Ewa Kazmierczak, Opinie dodane przez hotel
Jak zawsze było super,Solar staje na wysokości zadania.Pozdrawiam cały personel,szczególnie pana barmana i dziekuje serdecznie za miły któryś już z kolei pobyt w tym fantastycznym rodzinnym hotelu który bardzo lubię. https://www.facebook.com/pages/Hotel-Solar-SPA/220169844678394?ref=hl
Jarek Slusarczyk Jaro, Opinie dodane przez hotel
Alžbeta, Strona WWW

Hotel bardzo dobrze położony. Z wyższych pięter widać ładną panoramę gór (oczywiście przy dobrej widoczności. Warto wjechać wyciągiem krzesełkowym na Palenicę, z której widać panoramę słowackich Tatr. Wskazówka dotycząca pokojów: Wyższe piętra od strony ulicy Zdrojowej - piękne widoki na Pieniny i Beskidy.
Andrzej B, TripAdvisor
Świetne miejsce na odpoczynek i podreperowania zdrowia.Mili ludzie.Dobre jedzenie.Super zabiegi.Polecam.
Agnieszka Goś, Opinie dodane przez hotel
Alžbeta, Strona WWW
duze przestronne pokoje oraz piekne widoki na góry
Beata, Strona WWW
Pyszne jedzenie, miła obsługa, ładne pokoje, ładny hotel, parking w cenie, park wodny w cenie, doskonała lokalizacja.
Marta, Strona WWW

Jestem zachwycona poziomem obsługi.Brawo.Pełen profesjonalizm i absolutnie najwyższe kompetencje.Dotyczy to zarówno pokoi ,obsługi w recepcji ,restauracji jak i SPA.Na pewno będziemy do Was wracać.Pozdrawiamy Pobyt: wrześniu 2014, wyjazd z rodziną
Monika G, TripAdvisor
własciwie wszystko,mam tylko zastrzezenia co do jacuzzi byly zle ustawione i nie dawały efektu masazu
renata, Strona WWW
Lokalizacja, obsluga hotelu, duze pokoje, czystosc , personel w Centrum zabiegowym,
Elzbieta, Strona WWW

Przebywałam w hotelu w lipcu razem z rodziną. Z pobytu jestem bardzo zadowolona, zaskoczyło mnie bardzo profesjonalne podejście eleganckiej obsługi hotelu do gości. Hotel jest super, pokoje ładne i co najważniejsze czyste, w restauracji można było zjeść smaczne posiłki. Jeśli chodzi o basen to również jest czysty, obsługa miła. Panie kosmetyczki podchodzą profesjonalnie do gościa. Serce hotelu czyli recepcja jest bardzo uprzejma i profesjonalna.Polecam wypoczynek w tym hotelu a osobiście skorzystam z jego gościnności po raz kolejny. Wskazówka dotycząca pokojów: 2 osobowy z balkonem, przestronny i wystarczający do pobytu z dzieckiem
ewka z, TripAdvisor
Zbigniew, Strona WWW
Bardzo miła i szybka obsługa.
Jacek, Strona WWW
Obsługa, położenie, przestronne pokoje.
Norbert, Strona WWW
Aleksander , Strona WWW
obsługa na b. wysokim poziomie, lokalizacja w centrum, smaczne i zróżnicowane posiłki, wyposażenie i infrastruktura, czystość,
Marek, Strona WWW
Obsługa w restauracji
Magda, Strona WWW
Piekne, przestronne pokoje, bardzo dobra kuchnia i obsługa restauracji
Janusz, Strona WWW
Krystyna, Strona WWW
Mariola, Strona WWW
Bardzo miła obsługa.
Bernadeta, Strona WWW
Bardzo miła obsługa począwszy od wejścia do hotelu, poprzez cały czas pobytu
Kazimierz, Strona WWW
wszystko, jest rewelacyjnie
Joanna, Strona WWW
Magdalena, Strona WWW
miła obsługa , smaczne obfite śniadania , czyste gustownie urzadzone pokoje , lokalizacja w centrum miasta
RADOSŁAW, Strona WWW
Ogólnie hotel bardzo przyjemny. Fajne duże pokoje. Przechodząc przez pokój nie trzeba obijać się o meble. Obsługa miła i życzliwa.
Katarzyna , Strona WWW
Sebastian, Strona WWW
Przestronne gustownie urządzone pokoje, codzienne dokładne sprzątanie, bardzo miła obsługa, możliwość korzystania z basenu i saun. idealne położenie w samym centrum Szczawnicy, bezpłatny parking. ogromny plus to doskonała kuchnia - bardzo smaczne obiado-kolacje i bogaty bufet śniadaniowy, przemiła obsługa
Monika, Strona WWW
witold, Strona WWW
lokalizacja, wystroj
Marcin, Strona WWW
Aleksandra, Strona WWW
Restauracja, basen
Andrzej, Strona WWW
Restauracja
Andrzej, Strona WWW
Zdecydowanie restauracja i jej przemiła obsługa, ponadto dla naszych dzieci na pewno basen ze zjeżdżalnią. A do tego przestronny komfortowo urządzony pokój, doskonała lokalizacja blisko centrum przy jednocześnie przepięknych widokach z balkonu. No i te melodie wygrywane z zegara (bajka). Mam nadzieje że jeszcze Was odwiedzimy.
Marek, Strona WWW
Położenie hotelu,przestronne pokoje,czystość,parking
Barbara, Strona WWW
Czysty, przestronny pokój spełnił nasze oczekiwania, miła obsługa w restauracji, smaczne, urozmaicone posiłki to kolejne atuty Państwa hotelu.
Dorota, Strona WWW
Miła i spokojna atmosfera. Piękny widok z balkonu. Monitorowany parking. Położenie hotelu blisko centrum. Smaczne jedzenie.
Dorota, Strona WWW
Justyna, Strona WWW
Marek, Strona WWW
wielkość i wyposażenie pokoju, miła atmosfera w restauracji, różnorodność posiłków i profesjoalna obsługa
Weronika, Strona WWW
Bardzo profesjonalna obsluga. Uklony w strone pan recepcjonistek. Znakomity hotel, wysmienite jedzenie i piekne widoki.
AGNIESZKA, Strona WWW
Bardzo przyjemne pokoje, czysto i miła obsługa
Ewa, Strona WWW
Aleksander, Strona WWW
Wszystko
Krzysztof, Strona WWW
Czystość, obsługa, restauracja
Joachim, Strona WWW
smaczne jedzenie, w poprzednich hotelachle nie spotkałam sie z brakiem ciepłych napojów do kolacji , np. Prezydent w Krynicy, Klimek w Muszynie-Złockie, u was musiałam zapłacic za herbate do obiadokolacji, zresztą obrzydliwą w smaku, bo na wodzie z kranu, czuć było chlor albo cos takiego, zamówiona kawa niestety wstrętna, wyraźne błedy w parzeniu- w kawie z ekspresu pływały fusy. Fatalnie, bo to wpływa na całość mojej opinii o hotelu
bogusława , Strona WWW
pościel : piękna biała wykrochmalona !!
Renata, Strona WWW
Czysty, wygodnie wyposazony pokoj; sniadania wprost wysmienite! Basen i sauna, przemila obsluga ... wszystko razem uczynilo nasz pobyt w Szczawnicy niezapomnianym zarowno dla mnie i mojego syna jak i moich rodzicow. Ciesz sie, ze pomogliscie mi panstwo podarowac im wspanialy prezent w postaci wypoczynku. Mam nadzieje, ze jeszcze kiedys wrocimy :-)
Anna, Strona WWW
Dobrze położony, w centrum, ale nie przy samej ulicy. Ładne wnętrza, czysto, Dobra dyskretna obsługa. Smaczne urozmaicone posiłki
Violetta, Strona WWW
Tadeusz , Strona WWW
Witold, Strona WWW
w ramach pakietu darmowy dostęp do parku wodnego, bardzo miła obsługa zarówno w recepcji a przede wszystkim w restauracji zielonej wszystkie panie są bardzo serdeczne.
Dawiec, Strona WWW
Jolanta, Strona WWW
Cisza, spokój, rodzinna atmosfera.
Marzena, Strona WWW
Andrzej, Strona WWW
W dobrym punkcie Szczawncy duże widne pokoje dające swobode poruszania sie,dostep do internetu,basen,zabiegi na miejscu...brawo!!!
Elżbieta, Strona WWW
Jaroslaw, Strona WWW
basen, jacuzzi, cisza i spokój, sympatyczna obsługa, sauna, pokój.
Małgorzata, Strona WWW
Regionalne wędliny na śniadanie (smalec, kaszanka itp... pycha). Przestronny pokój. Czysto. Blisko centrum
Robert, Strona WWW
Jarosław, Strona WWW
basen , super wyżywienie i obsługa w restauracji
Jerzy, Strona WWW
przytulny hotel, miła pomocna obsługa, duże przestronne pokoje nowocześnie urządzone, pokój zabaw dla dzieci, mały ale nie zatłoczony basen, jacuzy, pyszne jedzonko, doskonała lokalizacja.
Anna, Strona WWW
Położenie hotelu, wyposażenie, kameralny basen.
Michał , Strona WWW
MARIA, Strona WWW
Bardzo przyjemny basen oraz cała część basenowa. Wysoki standard pokoi. Smaczna kuchnia.
Urszula, Strona WWW
Mirosław, Strona WWW
Cały hotel jest rewelacyjny
Dariusz, Strona WWW
Bardzo fajne pokoje l
EWA, Strona WWW
BOGUSŁAW, Strona WWW
Duży przestronny pokój, cały kompleks hotelowy na bardzo wysokim poziomie, miła, fachowa obsługa. Bardzo miła drobnostka, a mianowicie podawanie przed posiłkiem karafki z wodą.Świetny pomysł!Ogólnie pobyt wspaniały!
Magdalena, Strona WWW
ładne przestronne pokoje,dobrze wyposażone łazienki,miła obsługa ,elegancko podawane posiłki,
Danuta, Strona WWW
TOMASZ, Strona WWW
Jacek, Strona WWW
Marek, Strona WWW
Komfortowe pokoje, świetny kucharz.
Małgorzata, Strona WWW
Indywidualizm podejscia do każdego gościa.
iwona , Strona WWW
Wystrój wnętrz, spokój,
Jacek, Strona WWW
W restauracji sympatyczna obsługa,bdb,urozmaicony szwedzki bufet na śniadanie- z dobrą kawą....słabszy obiad (czasem twarde,suche mięso). Estetyczny wystrój hotelu, dbałość o czystość.
ANTONINA, Strona WWW
park wpdny, restauracja
Agata, Strona WWW
Krystyna, Strona WWW
Położenie hotelu, przestronny pokój, widok z okna, uprzejma obsługa
Wojciech, Strona WWW
dobrze wygłuszone pokoje , park wodny w dobrym miejscu nie trzeba daleko chodzić, i restauracja dobrze przygotowana
Henryk, Strona WWW
Plusem Hotelu Solar jest położenie obiektu, miła obsługa, basen w tym samym obiekcie, bardzo dobra kuchnia m.in. rewelacyjny schab duszony z kiszoną kapustą, karkówka grillowana, zupa ogórkowa, pierogi z jagodami, świeże warzywa, Podawana jest tu pyszna kawa i szarlotka (przestrzegam przed zamawianiem ryby, której kucharz nie jest w stanie smacznie przyrządzić).
Krzysztof, Strona WWW
Czystość, piękne widoki z okien, wyśmienite posiłki.
Bogumiła , Strona WWW
Duży, wygodny i czysty pokój, ładny widok za oknem, basen na miejscu, bardzo dobre wyżywienie.
Anna, Strona WWW
nieograniczony dostęp do basenu
Piotr, Strona WWW
przestronne apartamenty, restauracja, kawiarnia letnia, baseny
Monika, Strona WWW
Bardzo ładne i duże pokoje, bardzo dobre jedzenie,czysto
Paweł, Strona WWW
Krzysztof, Strona WWW
Wyżywienie oraz restauracje oceniam na 11 punktow i serdecznie polecam. Basen.
Lukasz, Strona WWW
Basen, jacuzi
Izabela, Strona WWW
Obsługa, położenie, czystość
Bogusław, Strona WWW
Bardzo dobre położenie hotelu. Czystość w hotelu i codzienne sprzątanie pokoju.
Jerzy, Strona WWW
Gustowny wystroj pokoju, mila obsluga
Miroslaw , Strona WWW
Marcin, Strona WWW
pokoje - szczególnie powierzchnia i czystość
Ryszard, Strona WWW
bardzo wygodne i przestronne pokoje,czysto,urozmaicona i bardzo dobra kuchnia
Danuta, Strona WWW
Duże pokoje, bardzo czyste, urozmaicone posiłki, duża ilość warzyw i sałat, przestawki na ciepło i zimno. Chyba każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Dorota , Strona WWW