Opinie
Opinie

Opinie Gości

Kup Voucher
ikona DojazdDojazd ikona ZadzwońZadzwoń ikona RezerwujRezerwuj

9.4 / 10

10 / 10

Pozytywna: Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Rzeczywiście personel stosował się do nich i wszyscy goście. Miła, życzliwa obsługa.

Anna, Booking.com

10 / 10

Wyżywienie w ogóle było wspaniałe, różnorodne z deserami. W obecnej sytuacji epidemicznej w całym hotelu bardzo przestrzegano zasad sanitarnych. Czułam się naprawdę komfortowo.

Alicja, Booking.com

5 / 5

Bardzo polecam ten hotel. Bylismy w lipcu tydzien i napewno pojedziemy jeszcze raz.Hotel jest przesliczny i bardzo czysty. Hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki albo i wiecej. Obsługa kompetentna, bardzo profesjonalna i przemiła. Jedzenie bardzo dobre i duzy wybor. Poprostu LUKSUS!!!! Polecamy wszystkim

Jolanta d5, TripAdvisor

10 / 10

No 1 w Szczawnicy

Paweł, Strona WWW

9.7 / 10

Położenie hotelu, wielkosc pokoju, wyśmienite śniadania.

Patrycja , Strona WWW

9.5 / 10

Czysty i dobrze wyposażony pokój, bardzo wygodne łóżko, duża kabina prysznicowa, świetne śniadanie, dobra infrastruktura wypoczynkowa na zewnątrz, zgodna na dwugodzinne pozostawienie samochodu na parkingu po wymeldowaniu i bardzo dobra lokalizacja.

Maciej, Strona WWW

10 / 10

To był mój kolejny pobyt w hotelu. Oznacza to, że wracam, bo jestem zadowolona ze świadczonych usług: pokój, obsługa, posiłki i lokaliza ja

Beata, Strona WWW

10 / 10

wyposażenie, wyżywienie, pokoje, obsługa, strefa SPA, atrakcje muzyczne, otoczenie

Celina, Strona WWW

9.8 / 10

Piękny pokój z widokiem na Palenicę, wystrój i wyżywienie w restauracji Zielona, położenie hotelu w ścisłym centrum, ciepła woda w basenie

Dorota, Strona WWW

10 / 10

Niesamowita obsługa w restauracji, podejście do gości hotelowych w sposób indywidualny i zawsze z uśmiechem- w żadnym hotelu nie czułam się tak swobodnie i indywidualnie potraktowana. Śniadania oraz obiadokolacje zawsze urozmaicone.

Magdalena, Strona WWW

9.5 / 10

Zdecydowana większość. Jedynie wietrzenie pokoi w upalne dni słabe ,z powodu niewielkiego odchylenia drzwi balkonowych ,które się ciężko przesuwa.

Wiesława, Strona WWW

10 / 10

Restauracja, obsługa restauracja, jedzenie czystość w hotelu i pokojach.

Karol, Strona WWW

10 / 10

Wygodne łóżko, duża łazienka, bo pamiętam jeszcze sprzed remontu, bywaliśmy często jako w hotelu Górnik , dzieci uczyły się jeździć na nartach Szczawnicy ok. 20 lat temu

Bogumiła, Strona WWW

10 / 10

Wszystko bardzo fajne, na poziomie.

Anna, Strona WWW

10 / 10

wszystkie :) a szczególnie wystep kapeli WyhajTani

Piotr , Strona WWW

8.8 / 10

Położenie, miła i sprawna obsługa,

Mazij Bogdan, Strona WWW

10 / 10

Bardzo wygodny pokój, ładnie urządzony komfortowy pokój i łazienka. Balkon i widok z okna na Pieniny. Czystość, wyposażenie, ręczniki, szlafroki, cały czas uzupełniana woda do picia w pokoju. Bardzo miła obsługa. Cisza i spokój w całym hotelu sprzyja dobremu wypoczynkowi i relaksowi. Bezpieczeństwo podczas pobytu w hotelu w czasie pandemii, bezpłatny parking. Dobre położenie hotelu w parku uzdrowiskowym, blisko wyciągu na Palenicę, pijalni wód mineralnych i centrum Szczawnicy Bardzo dobra kuchnia, ciepłe urozmaicone posiłki, desery, kawa. Ponadto kącik z herbatkami ziołowymi na różne dolegliwości. A co najważniejsze dodatkowe atrakcje, góralska muzyka na żywo, koncerty gitarowe w miłej atmosferze z super drinkami i miłym barmanem.

Celina, Strona WWW

10 / 10

Duży, przestronny, wygodny pokój z balkonem, pyszne śniadania i park wodny:)

Edyta , Strona WWW

10 / 10

duże pokoje, smaczne śniadanie

Agnieszka, Strona WWW

10 / 10

poziom obsługi recepcji i pokoju bardzo wysoki i bez zastrzeżeń, pełen profesjonalizm i uśmiech

Katarzyna, Strona WWW

9 / 10

Pokoje, wnętrze, klimat, uprzejmość obsługi

Andrzej, Strona WWW

10 / 10

large spacious studio cleanliness, hygiene rich breakfast, drinks at the bar great location in centre of spa town nice pool with water slide

Jan, Strona WWW

10 / 10

Mateusz, Strona WWW

10 / 10

Bardzo miła atmosfera, obsługa uprzejma. Jedzenie pyszne, a ponadto świetna lokalizacja.

Maria , Strona WWW

10 / 10

Obsługa w restauracji najlepsza na świecie. Super basen ze zjeżdżalnią.

Agnieszka , Strona WWW

9.8 / 10

Wielkość naszego pokoju , restauracja .

Grzegorz , Strona WWW

9 / 10

Pozytywna: Super lokalizacja. Cisza, spokój.W dobie pandemii wszelkie zabezpieczenia . Śniadania podawane do stolika. Bardzo dobre drinki. I jedzenie . Przesympatyczny i profesjonalny barman. Pozdrawiam

Andrzej, Booking.com

5 / 5

Pobyt bardzo udany. Pokój bardzo duży i z klimatyzacją. Spa super korzystaliśmy z zabiegów. Śniadania bez zarzutu bardzo obfite i nie do przejedzenia. Polecamy drinki u barmana gość zna się na żeczy. Pobyt bardzo udany.

Marek Tr, Google

5 / 5

Polecam.Pobyt zaliczam do bardzo udanych, śniadania przepyszne.Obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Aneta Ćwir, Google

10 / 10

Bogate posiłki, basen bez limitu, obsługa na wysokim poziomie

Tomasz, Strona WWW

10 / 10

Piękny hotel,miła obsługa polecam ten hotel

danuta, Strona WWW

9.8 / 10

Profesjonalna obsługa Znakomite wyżywienie

Sławomir, Strona WWW

10 / 10

Cały pobyt uważamy za bardzo udany obsługa na bardzo wysokim poziomie

Zbigniew Gasiorek, Strona WWW

9.7 / 10

Pyszne i obfite jedzenie!

Andrzej, Strona WWW

10 / 10

Profesjonalna i zaangażowana kadra lekarzy i fizjoterapeutów. Indywidualnie dobrany program rehabilitacyjny, dużo zabiegów w krótkim czasie. Dyskretna i uprzejma obsługa zarówno hotelu jak i restauracji.

Marta, Strona WWW

10 / 10

W hotelu "Solar" byłam zadowolona z miłej obsługi hotelowej i bardzo dobrego wyposażenia pokoju (zaopatrzonego nawet w lodówkę). Dużym atutem hotelu jest to, że w jednym budynku znajduje się klinika, gabinet kosmetyczny i basen. Zatem można się tutaj upiększyć, zrelaksować, odpocząć i podreperować zdrowie. Stąd narciarze, mogą szybko dotrzeć do wyciągu. Z okien pokoju widać piękne widoki. Iwona z Niepołomic koło Krakowa, 2020r.

Iwona, Opinie dodane przez hotel

9.3 / 10

Hotel bardzo przyjazny kuracjuszom , obsługa bardzo miła i uprzejma . Pokoje ok , ale brak klimatyzacji w niektórych . My byliśmy jesienią więc to nie był problem , ale latem może być ciężko . Wyżywienie na najwyższym poziomie smacznie i do syta . Polecamy gorąco ten obiekt innym osobom .

Grzegorz, Strona WWW

9 / 10

Spokój w hotelu i przykaznosc obslugi.

Celina, Strona WWW

10 / 10

Doskonały hotel, bardzo dobra jakość świadczonych usług, ponadprzeciętny personel, niezwykle przyjazny, który ekspresowo pomógł mi w urazie ręki i pilnował za mnie zmiany opatrunków, dziękuję!:)

Renata, Strona WWW

10 / 10

Przesympatyczna i profesjonalna obsługa. Pokoje przestrzenne i czyste. Posiłki bardzo smaczne. Udany pobyt, na pewno tu jeszcze przyjedziemy.

Inez, Strona WWW

8.7 / 10

Obsługa na recepcji, część obsługi restauracji, osoby dbające o czystość.

Jan, Strona WWW

9.3 / 10

Hotel jest ładnym, nowoczesnym , pięknie położonym obiektem. Największym atutem jest wspaniała klinika rehabilitacyjna przy hotelu, ładne SPA ,basen i ładna restauracja serwująca dobre, urozmaicone posiłki.

Irena, Strona WWW

9.8 / 10

Hotel, pokój, restauracja, wyżywienie na wysokim poziomie, b. dobry ! Jedzenie wyśmienite ! Miła obsługa !

Marian Kret, Strona WWW

10 / 10

Dobrze wyposażony czysty pokój, zadbane wyposażenie, znakomite wyżywienie. Lokalizacja samego hotelu.

Katarzyna, Strona WWW

9.3 / 10

Czystość, bardzo smaczne posiłki.

Violetta, Strona WWW

10 / 10

Życzliwość i kompetencje personelu, doskonałe posiłki.

DOROTA, Strona WWW

9.3 / 10

miła i pełna profesjonalizmu obsługa

Grażyna, Strona WWW

9.5 / 10

Wszystko na miejscu

Renata, Strona WWW

9.3 / 10

Komfort, dbałość o czystość w pokoju, bardzo uprzejma obsługa zarówno w recepcji, jaki i w restauracji hotelu.

Dorota, Strona WWW

10 / 10

Czyste przestronne pokoje, świetne jedzenie

Beata, Strona WWW

10 / 10

Pokój, wyżywienie oraz zabiegi na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze wrócę.

Barbara, Strona WWW

9.8 / 10

Różnorodność posiłków,, wysoka kultura pracowników recepcji, kelnerów i kelnerek, spokój i cisza

Elżbieta, Strona WWW

9.7 / 10

Miła,grzeczna obsługa hotelowa.Bardzo czysto.Smaczne,urozmaicone jedzenie.Przytulna sala restauracyjna. Dużym atutem jest wyśmienita lokalizacja hotelu.Dużym plusem jest basen dostępny przez cały dzień.

Elżbieta , Strona WWW

10 / 10

duże pokoje, miła i profesjonalna. Pozdrawiam panią z recepcji, która nas wpuściła do pokoju zabaw, mimo że już się wymeldowaliśmy i wróciliśmy koło 14 do hotelu bo się rozpadało.

Wojciech, Strona WWW

9.2 / 10

Czystość, dyskretna i profesjonalna obsługa.

Janusz, Strona WWW

9.2 / 10

Praktycznie wszystko poza wyżywieniem

Gerard, Strona WWW

10 / 10

Jak zawsze pyszne jedzenie i obsługa w restauracji na medal.

Anna, Strona WWW

8.7 / 10

Atmosfera w hotelu, obsługa recepcji , panie pokojowe , pani w spa. Ogólnie pomocna i życzliwa obsługa

Joanna, Strona WWW

9.2 / 10

Ogólny wygląd hotelu, czystość, spokój panujący wieczorami, smaczne wyżywienie, miła obsługa_hotel godny 4 gwiazdek i polecam.

Jerzy, Strona WWW

10 / 10

Pokój 2 os. przestronny, z pięknym widokiem na góry. Pokoje codziennie sprzątane.Łóżka wygodne. Bardzo miła, uśmiechnięta i uprzejma cała obsługa. Jedzenie b. smaczne, urozmaicone. Przede wszystkim w całym hotelu czysto.

Barbara, Strona WWW

10 / 10

...sprawna grzeczna obsługa,dobrze wyposażony ,wygodny i ze smakiem urządzony pokój . - Miła (wręcz opiekuńcza dla seniorów) postawa personelu w hotelowej restauracji - menu chyba przypadnie do gustu każdemu...

Zbigniew, Strona WWW

9.2 / 10

Czystość w pokojach. Codzienna woda mineralna.

Józef, Strona WWW

9.7 / 10

Renata, Strona WWW

10 / 10

wystrój pokoi, różnorodność w wyżywieniu-- dostępność dań wegetariańskich, kameralność,

Anna , Strona WWW

9.8 / 10

Mariusz, Strona WWW

10 / 10

Wspaniała obsługa całego zespołu Hotelu oraz zabiegów

MARIA, Strona WWW

9.5 / 10

Hotel Rewelacja!. Od obsługi po jakość pokoju i jedzenia. Panie z obsługi uśmiechnięte, panie sprzątające przemiłe i dokłądne. Jedzenie na najwyższym poziomie - jego różnorodność bardzo mnie zaksoczyła - na plus oczywiście. Codziennie milion rzeczy do wyboru od płatków do deserów. Nawet Pani animatorka była specjalnie dla dzieci z hotelu. Super!

Paulina, Strona WWW

8.5 / 10

Bardzo uprzejma obsługa.

Krystyna, Strona WWW

8.5 / 10

Miła obsługa,cisza,spokój,relaks,przepyszna kuchnia.

Joanna, Strona WWW

9.2 / 10

miła obsługa i pomoc w kazdej sytuacji

JUSTYNA, Strona WWW

10 / 10

Wszystko super pokój, położenie hotelu, restauracja , obsługa,

Elżbieta, Strona WWW

10 / 10

Justyna, Strona WWW

10 / 10

Super obsługa, czystość

Joanna, Strona WWW

10 / 10

Maciej, Strona WWW

9.3 / 10

Czystość pokoi, miła i kompetentna obsługa, rewelacyjne posiłki oraz pomoc w serwowaniu, bardzo i mili pomocni kelnerzy.

Miroslawa, Strona WWW

8.3 / 10

Spokój

Monika, Strona WWW

9 / 10

lokalizacja,uprzejmość obsługi,restauracja

Przemysław, Strona WWW

10 / 10

Czystość,czystość i jeszcze raz czystość. Miła obsługa.

Grzegorz, Strona WWW

9.8 / 10

Położenie, atmosfera. profesjonalna, sympatyczna obsługa. Pyszne jedzenie.

Wioletta, Strona WWW

10 / 10

MIchal, Strona WWW

9 / 10

Konrad, Strona WWW

9.2 / 10

Czystość oraz obsługa

Monika, Strona WWW

8.3 / 10

Zbigniew, Strona WWW

8.3 / 10

Wyjątkowo miła , uprzejma i kompetentna obsługa

PRZEMYSŁAW, Strona WWW

10 / 10

Dietmar, Strona WWW

10 / 10

Znakomita kuchnia, wygodne pokoje, miła obsługa.

Zofia, Strona WWW

10 / 10

kompetentna i uprzejma obsługa, bardzo dobra atmosfera, dobre wyżywienie, możliwość korzystania z Parku Wodnego, bezpłatny parking hotelowy.

ZBIGNIEW, Strona WWW

9.7 / 10

Dagmara, Strona WWW

9.2 / 10

Obsługa i ogólny wygląd hotelu. Miła odmiana czterech gwiazdek po Grecji i Bułgarii. W końcu internet działa a komfort jest pełen. Można by mieszkać tu na stałe. Na odchodne dostaliśmy żeton do bramki parkingowej, więc mogliśmy zostawić auto bez dodatkowych kosztów. Bardzo to miłe. Jedzenie super. Obsługa restauracji powinna dostać medal. Kucharze przygotowali pyszne śniadanie, a kelnerzy zadbali o nasz komfort.

Marcin, Strona WWW

9.5 / 10

Cisza i spokój. Wystrój oraz restauracja

Monika, Strona WWW

5 / 5

W Solar Spa w Szczawnicy spędziłam lipcowy tydzień. Bardzo lubię ten hotel i byłam w nim już drugi raz. Hotel jest w bardzo dobrej lokalizacji (dobry punkt wypadowy w każdym kierunku). Obsługa jest bardzo kompetentna i miła. Pokoje były codziennie sprzątane a braki uzupełniane. Śniadania bardzo dobre, ze świeżymi produktami (różne rodzaje pieczywa, wędlin, serów, ryb, owoców), każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno wrócę jeszcze do tego hotelu.

Magdalena W, TripAdvisor

9.3 / 10

bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa w całym hotelu, bardzo dobra lokalizacja, bardzo czysto

Aneta, Strona WWW

5 / 5

Krótki pobyt.. miła obsługa ... bogaty bufet na śniadaniach i obiado - kolacji. Jedzenie smaczne. Bardzo dużym plusem jest lokalizacja i możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych, również z konsultacją medyczną :)

Paweł N, TripAdvisor

10 / 10

Service! Wszyscy pracownicy są bardzo profesjonalni. Może tylko miałabym jedna uwagę zeby kelnerzy i kelnerki w restauracji sie uśmiechali. Są trochę za poważni

Jolanta, Strona WWW

10 / 10

Dziękuję serdecznie przesympatycznej obsłudze i wszystkim specjalistom , którzy tak rzetelnie i fachowo zajęli się zdrowiem Mamy .Której lekarze źle poskładali dłoń i kolano i cud nagle działa wszystko. Będę polecać z pewnością .Sam przekonałem się na własnej skórze jak rewelacyjnie jest w ośrodku i hotelu i jak w ciągu kilku dni dzieją się cuda. Jeszcze raz niezmiernie dziękuję

Tomasz, Opinie dodane przez hotel

10 / 10

Wspaniały klimat, miły i profesjonalny personel. Dziękuję i serdecznie polecam.

Barbara, Opinie dodane przez hotel

10 / 10

Idealne miejsce. Piękne pokoje,dobra kuchnia,basen. Cudowna lokalizacja.

Aldona, Opinie dodane przez hotel

5 / 5

Duzy pokoj z duzym biurkiem,mozna komfortowo pracowac. Czajnik kawa oraz herbata. Bardzo dobre jedzenie..piekna lokalizacja. Wieczorem spa w cenie.Lokalizacja wspaniala na spacery,blisko centrum uzdrowiska. Czysto,pieknie,mila obsluga.Polecam.

adarmina, TripAdvisor

10 / 10

Bardzo dziękuję za wspaniałą kurację, przemiłą i bardzo życzliwą atmosferę oraz zaangażowanie całego personelu. Wszystkim potrzebującym rehabilitacji oraz polepszenia kondycji fizycznej i psychicznej polecam Klinikę SOLAR z całego serca.

Stefania, Opinie dodane przez hotel

9.3 / 10

Robert, Strona WWW

10 / 10

Wspaniały pobyt w Hotelu Solar. Jestem już w Hotelu po raz trzeci i ponownie odkryłam coś nowego. Tym razem skorzystałam z zabiegów w Klinice. Profesjonalna pomoc rehabilitantów ukoiła mój ból kręgosłupa. Na pewno wrócę do Was niebawem zregenerować swoje wątłe zdrowie. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani, Opinie dodane przez hotel

10 / 10

Krzysztof, Strona WWW

10 / 10

Łukasz, Strona WWW

5 / 5

Wspaniały hotel z dostępnymi gabinetami zabiegowymi oraz odnowy. Ceny troszkę duże ale okolica to rekompensuje. W ośrodku spaniały oddany personel medyczny. Szczególne podziękowania dla pani doktor Elżbiety Wolfram za profesjonalizm i oddanie. Polecam

jadwiga kw, TripAdvisor

4 / 5

Bardzo fajny, nieduży hotel w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie parku zdrojowego, centrum Szczawnicy, czy wyciągu na Palenicę. Idealne miejsce na bazę wypadową dla osób nastawionych na eksplorację Pienin. Pokoje duże, przytulne i czyste (najlepsze widoki z pokojów od strony południowej). Posiłki smaczne, chociaż wachlarz potraw oferowanych w ramach obiadokolacji mógłby być większy. Kompleks basenowy na przyzwoitym poziomie, bez tłoku (czego się obawialiśmy). Jedyny minus to brak sauny parowej. Obsługa miła i kompetentna (doradzą i pomogą w organizacji wypadów na szlaki lub spływ Dunajcem). Podsumowując, miło spędzony, ważny dla nas weekend (rocznica ślubu). Na pewno wrócimy tu na dłużej, ale za parę lat, jak podrosną dzieci.

Wioletta T, TripAdvisor

4 / 5

Krótki pobyt 7 dniowy wart powrotu.Komfortowe pokoje,opieka personelu nad gośćmi na wysokim poziomie i mnogość atrakcji w obiekcie jak i położenie hotelu powoduje chęć powrotu.Jedynie kuchnia odrobinę do poprawki. Generalna ocena bardzo dobra pozdrawiam i do zobaczenia.

Krzysztof M, TripAdvisor

5 / 5

Położenie hotelu jest idealne. Wszędzie z niego blisko i na szlaki i pod wyciąg i do miasta oraz do pijalni wód. Hotel bardzo ładny, pokój czysty i przestronny. W łazience dzieciaki mogą znaleźć kosmetyki dla nich. Śniadania i obiadokolacje są pyszne i każdy może wybrać coś spośród wielu propozycji dań. Obsługa jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Basen ma ciepłą wodę i fajną zjeżdżalnię z której dzieci nie chcą zejść. Całej rodzinie podobał się pobyt w tym hotelu a dzieciaki nawet obiecały pani w recepcji że tu jeszcze wrócą i kto wie może miały rację.

Joanna Ł, TripAdvisor

10 / 10

Rewelacja w każdym detalu. Świetna, kulturalna obsługa, pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja. Spędziliśmy we dwoje z dziewczyną świetny tydzień, na pewno będziemy do was często wracać. Serdecznie polecam :)

Przemysław, Opinie dodane przez hotel

10 / 10

Waldemar, Strona WWW

10 / 10

Leszek, Strona WWW

10 / 10

Bartosz, Strona WWW

10 / 10

bardzo miły, fachowy personel hotelu,serdecznie polecam ten hotel

Elżbieta, Strona WWW

9 / 10

Posiłki, park wodny, czystość i wyposażenie pokoi, obsługa na recepcji bardzo dobre.

Maria, Strona WWW

8.8 / 10

Jakość zabiegów SPA nie była oceniana. Obsługa 10pkt. Bardzo słabo zorganizowana strefa saun. Brak wydzielenia strefy saun dla korzystających.

Joanna, Strona WWW

5 / 5

Komfort, wygoda, relaks w każdym calu. Niebiańskie jedzenie.Doskonała obsługa.. Świetne zabiegi i perfekcyjni rehabilitanci.Czysto, cicho. Znakomici goście. Malownicze widoki z okna. Dla mnie był to turnus życia. Sprawdźcie, a przekonacie się sami. Danuta Z. z Zielonej Góry

Danuta Z, TripAdvisor

5 / 5

Jestem uwolniona od bólu. całość usług na dwie piątki Hotel super, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa.Położenie doskonałe .Planujemy wrócić tu wiosną ....może uda się w marcu .Dzięki dla całego personelu Pobyt: styczniu 2015, wyjazd z rodziną

Ewa K, TripAdvisor

10 / 10

100% rewelacja

Aga, HRS

9.3 / 10

Miła obsługa hotelowa, kucharz - mistrz w swoim fachu. Świetna lokalizacja, czyste i zadbane pokoje. Z czystym sumieniem mógłbym wysłać tam znajomych, bez obaw, że po powrocie będą mieli mi to za złe.

Rafał, Strona WWW

5 / 5

Odwiedziłem hotel z dziećmi, które były zachwycone mnogością atrakcji przewidzianych dla najmłodszych (okres ferii). Pokój bardzo ładny, czysty, kiepska TV, łazienka duża z kosmetykami dla dorosłych i dzieci, bardzo przyjemny kompleks basenowy. Bardzo mila obsługa w restauracji , chociaż zauważalny był paraliż gdy wchodził dyrektor (chyba) na śniadania i obiadokolacje. Hotel jest na pewno godny polecenia gdyby tylko jeszcze PKL Szczawnica była w taki sam sposób prowadzona i zadbana, zdecydowanie nie polecam narciarzom. Pobyt: styczniu 2015, wyjazd z rodziną

Mariusz B, TripAdvisor

10 / 10

Bardzo dobry hotel, obsługa super, basen-"park wodny"- nie jak w Gołębiu ale jest fajnie,

Andrzej, Strona WWW

5 / 5

Wspaniała, fachowa , przemiła obsługa; przestronny, jasny, ciepły pokój; położenie w centrum, więc wszędzie blisko; pyszne jedzenie; podmiotowe traktowanie gości; bogaty wybór zabiegów leczniczych. Pobyt był rewelacyjny!! Pobyt: lutym 2015, wyjazd z rodziną

urszulas174, TripAdvisor

10 / 10

Iwona, Strona WWW

10 / 10

Najważniejsze, że w komfortowych warunkach zadbano o mój kręgosłup. Pełny profesjonalizm całego personelu. https://www.facebook.com/pages/Hotel-Solar-SPA/220169844678394?ref=hl

Ewa Kazmierczak, Opinie dodane przez hotel

10 / 10

Jak zawsze było super,Solar staje na wysokości zadania.Pozdrawiam cały personel,szczególnie pana barmana i dziekuje serdecznie za miły któryś już z kolei pobyt w tym fantastycznym rodzinnym hotelu który bardzo lubię. https://www.facebook.com/pages/Hotel-Solar-SPA/220169844678394?ref=hl

Jarek Slusarczyk Jaro, Opinie dodane przez hotel

8.8 / 10

Alžbeta, Strona WWW

5 / 5

Hotel bardzo dobrze położony. Z wyższych pięter widać ładną panoramę gór (oczywiście przy dobrej widoczności. Warto wjechać wyciągiem krzesełkowym na Palenicę, z której widać panoramę słowackich Tatr. Wskazówka dotycząca pokojów: Wyższe piętra od strony ulicy Zdrojowej - piękne widoki na Pieniny i Beskidy.

Andrzej B, TripAdvisor

10 / 10

Świetne miejsce na odpoczynek i podreperowania zdrowia.Mili ludzie.Dobre jedzenie.Super zabiegi.Polecam.

Agnieszka Goś, Opinie dodane przez hotel

10 / 10

Alžbeta, Strona WWW

9.3 / 10

duze przestronne pokoje oraz piekne widoki na góry

Beata, Strona WWW

10 / 10

Pyszne jedzenie, miła obsługa, ładne pokoje, ładny hotel, parking w cenie, park wodny w cenie, doskonała lokalizacja.

Marta, Strona WWW

5 / 5

Jestem zachwycona poziomem obsługi.Brawo.Pełen profesjonalizm i absolutnie najwyższe kompetencje.Dotyczy to zarówno pokoi ,obsługi w recepcji ,restauracji jak i SPA.Na pewno będziemy do Was wracać.Pozdrawiamy Pobyt: wrześniu 2014, wyjazd z rodziną

Monika G, TripAdvisor

9.5 / 10

własciwie wszystko,mam tylko zastrzezenia co do jacuzzi byly zle ustawione i nie dawały efektu masazu

renata, Strona WWW

9.2 / 10

Lokalizacja, obsluga hotelu, duze pokoje, czystosc , personel w Centrum zabiegowym,

Elzbieta, Strona WWW

5 / 5

Przebywałam w hotelu w lipcu razem z rodziną. Z pobytu jestem bardzo zadowolona, zaskoczyło mnie bardzo profesjonalne podejście eleganckiej obsługi hotelu do gości. Hotel jest super, pokoje ładne i co najważniejsze czyste, w restauracji można było zjeść smaczne posiłki. Jeśli chodzi o basen to również jest czysty, obsługa miła. Panie kosmetyczki podchodzą profesjonalnie do gościa. Serce hotelu czyli recepcja jest bardzo uprzejma i profesjonalna.Polecam wypoczynek w tym hotelu a osobiście skorzystam z jego gościnności po raz kolejny. Wskazówka dotycząca pokojów: 2 osobowy z balkonem, przestronny i wystarczający do pobytu z dzieckiem

ewka z, TripAdvisor

8.2 / 10

Zbigniew, Strona WWW

8.7 / 10

Bardzo miła i szybka obsługa.

Jacek, Strona WWW

8.5 / 10

Obsługa, położenie, przestronne pokoje.

Norbert, Strona WWW

10 / 10

Aleksander , Strona WWW

10 / 10

obsługa na b. wysokim poziomie, lokalizacja w centrum, smaczne i zróżnicowane posiłki, wyposażenie i infrastruktura, czystość,

Marek, Strona WWW

9.2 / 10

Obsługa w restauracji

Magda, Strona WWW

9.3 / 10

Piekne, przestronne pokoje, bardzo dobra kuchnia i obsługa restauracji

Janusz, Strona WWW

9.7 / 10

Krystyna, Strona WWW

10 / 10

Mariola, Strona WWW

9.7 / 10

Bardzo miła obsługa.

Bernadeta, Strona WWW

9.3 / 10

Bardzo miła obsługa począwszy od wejścia do hotelu, poprzez cały czas pobytu

Kazimierz, Strona WWW

10 / 10

wszystko, jest rewelacyjnie

Joanna, Strona WWW

9 / 10

Magdalena, Strona WWW

8.7 / 10

miła obsługa , smaczne obfite śniadania , czyste gustownie urzadzone pokoje , lokalizacja w centrum miasta

RADOSŁAW, Strona WWW

9.5 / 10

Ogólnie hotel bardzo przyjemny. Fajne duże pokoje. Przechodząc przez pokój nie trzeba obijać się o meble. Obsługa miła i życzliwa.

Katarzyna , Strona WWW

8 / 10

Sebastian, Strona WWW

8.8 / 10

Przestronne gustownie urządzone pokoje, codzienne dokładne sprzątanie, bardzo miła obsługa, możliwość korzystania z basenu i saun. idealne położenie w samym centrum Szczawnicy, bezpłatny parking. ogromny plus to doskonała kuchnia - bardzo smaczne obiado-kolacje i bogaty bufet śniadaniowy, przemiła obsługa

Monika, Strona WWW

9.2 / 10

witold, Strona WWW

9.7 / 10

lokalizacja, wystroj

Marcin, Strona WWW

10 / 10

Aleksandra, Strona WWW

8.3 / 10

Restauracja, basen

Andrzej, Strona WWW

9 / 10

Restauracja

Andrzej, Strona WWW

9.7 / 10

Zdecydowanie restauracja i jej przemiła obsługa, ponadto dla naszych dzieci na pewno basen ze zjeżdżalnią. A do tego przestronny komfortowo urządzony pokój, doskonała lokalizacja blisko centrum przy jednocześnie przepięknych widokach z balkonu. No i te melodie wygrywane z zegara (bajka). Mam nadzieje że jeszcze Was odwiedzimy.

Marek, Strona WWW

9.2 / 10

Położenie hotelu,przestronne pokoje,czystość,parking

Barbara, Strona WWW

10 / 10

Czysty, przestronny pokój spełnił nasze oczekiwania, miła obsługa w restauracji, smaczne, urozmaicone posiłki to kolejne atuty Państwa hotelu.

Dorota, Strona WWW

9 / 10

Miła i spokojna atmosfera. Piękny widok z balkonu. Monitorowany parking. Położenie hotelu blisko centrum. Smaczne jedzenie.

Dorota, Strona WWW

10 / 10

Justyna, Strona WWW

8.8 / 10

Marek, Strona WWW

9.5 / 10

wielkość i wyposażenie pokoju, miła atmosfera w restauracji, różnorodność posiłków i profesjoalna obsługa

Weronika, Strona WWW

10 / 10

Bardzo profesjonalna obsluga. Uklony w strone pan recepcjonistek. Znakomity hotel, wysmienite jedzenie i piekne widoki.

AGNIESZKA, Strona WWW

10 / 10

Bardzo przyjemne pokoje, czysto i miła obsługa

Ewa, Strona WWW

10 / 10

Aleksander, Strona WWW

9 / 10

Wszystko

Krzysztof, Strona WWW

7.5 / 10

Czystość, obsługa, restauracja

Joachim, Strona WWW

8.3 / 10

smaczne jedzenie, w poprzednich hotelachle nie spotkałam sie z brakiem ciepłych napojów do kolacji , np. Prezydent w Krynicy, Klimek w Muszynie-Złockie, u was musiałam zapłacic za herbate do obiadokolacji, zresztą obrzydliwą w smaku, bo na wodzie z kranu, czuć było chlor albo cos takiego, zamówiona kawa niestety wstrętna, wyraźne błedy w parzeniu- w kawie z ekspresu pływały fusy. Fatalnie, bo to wpływa na całość mojej opinii o hotelu

bogusława , Strona WWW

8.8 / 10

pościel : piękna biała wykrochmalona !!

Renata, Strona WWW

9.8 / 10

Czysty, wygodnie wyposazony pokoj; sniadania wprost wysmienite! Basen i sauna, przemila obsluga ... wszystko razem uczynilo nasz pobyt w Szczawnicy niezapomnianym zarowno dla mnie i mojego syna jak i moich rodzicow. Ciesz sie, ze pomogliscie mi panstwo podarowac im wspanialy prezent w postaci wypoczynku. Mam nadzieje, ze jeszcze kiedys wrocimy :-)

Anna, Strona WWW

9.5 / 10

Dobrze położony, w centrum, ale nie przy samej ulicy. Ładne wnętrza, czysto, Dobra dyskretna obsługa. Smaczne urozmaicone posiłki

Violetta, Strona WWW

8.5 / 10

Tadeusz , Strona WWW

7.8 / 10

Witold, Strona WWW

9.8 / 10

w ramach pakietu darmowy dostęp do parku wodnego, bardzo miła obsługa zarówno w recepcji a przede wszystkim w restauracji zielonej wszystkie panie są bardzo serdeczne.

Dawiec, Strona WWW

10 / 10

Jolanta, Strona WWW

8.2 / 10

Cisza, spokój, rodzinna atmosfera.

Marzena, Strona WWW

8.2 / 10

Andrzej, Strona WWW

10 / 10

W dobrym punkcie Szczawncy duże widne pokoje dające swobode poruszania sie,dostep do internetu,basen,zabiegi na miejscu...brawo!!!

Elżbieta, Strona WWW

9.3 / 10

Jaroslaw, Strona WWW

10 / 10

basen, jacuzzi, cisza i spokój, sympatyczna obsługa, sauna, pokój.

Małgorzata, Strona WWW

6 / 10

Regionalne wędliny na śniadanie (smalec, kaszanka itp... pycha). Przestronny pokój. Czysto. Blisko centrum

Robert, Strona WWW

7.8 / 10

Jarosław, Strona WWW

9.3 / 10

basen , super wyżywienie i obsługa w restauracji

Jerzy, Strona WWW

10 / 10

przytulny hotel, miła pomocna obsługa, duże przestronne pokoje nowocześnie urządzone, pokój zabaw dla dzieci, mały ale nie zatłoczony basen, jacuzy, pyszne jedzonko, doskonała lokalizacja.

Anna, Strona WWW

9.5 / 10

Położenie hotelu, wyposażenie, kameralny basen.

Michał , Strona WWW

9.5 / 10

MARIA, Strona WWW

9.2 / 10

Bardzo przyjemny basen oraz cała część basenowa. Wysoki standard pokoi. Smaczna kuchnia.

Urszula, Strona WWW

10 / 10

Mirosław, Strona WWW

10 / 10

Cały hotel jest rewelacyjny

Dariusz, Strona WWW

9 / 10

Bardzo fajne pokoje l

EWA, Strona WWW

9.8 / 10

BOGUSŁAW, Strona WWW

9.2 / 10

Duży przestronny pokój, cały kompleks hotelowy na bardzo wysokim poziomie, miła, fachowa obsługa. Bardzo miła drobnostka, a mianowicie podawanie przed posiłkiem karafki z wodą.Świetny pomysł!Ogólnie pobyt wspaniały!

Magdalena, Strona WWW

9 / 10

ładne przestronne pokoje,dobrze wyposażone łazienki,miła obsługa ,elegancko podawane posiłki,

Danuta, Strona WWW

9.2 / 10

TOMASZ, Strona WWW

9.3 / 10

Jacek, Strona WWW

9.2 / 10

Marek, Strona WWW

9 / 10

Komfortowe pokoje, świetny kucharz.

Małgorzata, Strona WWW

9 / 10

Indywidualizm podejscia do każdego gościa.

iwona , Strona WWW

7.7 / 10

Wystrój wnętrz, spokój,

Jacek, Strona WWW

8.2 / 10

W restauracji sympatyczna obsługa,bdb,urozmaicony szwedzki bufet na śniadanie- z dobrą kawą....słabszy obiad (czasem twarde,suche mięso). Estetyczny wystrój hotelu, dbałość o czystość.

ANTONINA, Strona WWW

9.5 / 10

park wpdny, restauracja

Agata, Strona WWW

8.2 / 10

Krystyna, Strona WWW

7.7 / 10

Położenie hotelu, przestronny pokój, widok z okna, uprzejma obsługa

Wojciech, Strona WWW

9.5 / 10

dobrze wygłuszone pokoje , park wodny w dobrym miejscu nie trzeba daleko chodzić, i restauracja dobrze przygotowana

Henryk, Strona WWW

6.8 / 10

Plusem Hotelu Solar jest położenie obiektu, miła obsługa, basen w tym samym obiekcie, bardzo dobra kuchnia m.in. rewelacyjny schab duszony z kiszoną kapustą, karkówka grillowana, zupa ogórkowa, pierogi z jagodami, świeże warzywa, Podawana jest tu pyszna kawa i szarlotka (przestrzegam przed zamawianiem ryby, której kucharz nie jest w stanie smacznie przyrządzić).

Krzysztof, Strona WWW

9.8 / 10

Czystość, piękne widoki z okien, wyśmienite posiłki.

Bogumiła , Strona WWW

9.3 / 10

Duży, wygodny i czysty pokój, ładny widok za oknem, basen na miejscu, bardzo dobre wyżywienie.

Anna, Strona WWW

8.3 / 10

nieograniczony dostęp do basenu

Piotr, Strona WWW

7.3 / 10

przestronne apartamenty, restauracja, kawiarnia letnia, baseny

Monika, Strona WWW

8.7 / 10

Bardzo ładne i duże pokoje, bardzo dobre jedzenie,czysto

Paweł, Strona WWW

8.8 / 10

Krzysztof, Strona WWW

9.3 / 10

Wyżywienie oraz restauracje oceniam na 11 punktow i serdecznie polecam. Basen.

Lukasz, Strona WWW

8.5 / 10

Basen, jacuzi

Izabela, Strona WWW

7.8 / 10

Obsługa, położenie, czystość

Bogusław, Strona WWW

8.5 / 10

Bardzo dobre położenie hotelu. Czystość w hotelu i codzienne sprzątanie pokoju.

Jerzy, Strona WWW

9.5 / 10

Gustowny wystroj pokoju, mila obsluga

Miroslaw , Strona WWW

7.8 / 10

Marcin, Strona WWW

9.5 / 10

pokoje - szczególnie powierzchnia i czystość

Ryszard, Strona WWW

9.2 / 10

bardzo wygodne i przestronne pokoje,czysto,urozmaicona i bardzo dobra kuchnia

Danuta, Strona WWW

8.8 / 10

Duże pokoje, bardzo czyste, urozmaicone posiłki, duża ilość warzyw i sałat, przestawki na ciepło i zimno. Chyba każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dorota , Strona WWW

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z nowościami oraz najlepszymi ofertami!