AQUARELLE

AQUARELLE

opublikowano 30 marzec 2016

Zabiegi Thalgo

AQUARELLE
            W gabinetach spa Hotelu Solar **** wykonujemy wiele zabiegów  kosmetycznych na twarz, ciało, dłonie i stopy. Do zabiegów wykorzystywane są między innymi kosmetyki francuskiej firmy THALGO, wytworzone na bazie morskiej i roślinnej. Właściwości morskiej wody, flory i fauny tworzą preparaty o najwyższej jakości. Klienci bardzo chętnie korzystają z bogatej oferty zabiegów.
 
 
Jednym z zabiegów, który cieszy się popularnością jest AQUARELLE- intensywny zabieg nawilżająco energetyzujący dla skór szarych i zmęczonych, z problemami worków wodnych pod oczami. Wskazaniem do wykonania tego zabiegu jest pielęgnacja skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Głównym celem zabiegu jest usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest skora trądzikowa i uczulenie na którykolwiek ze składników zawartych w preparatach.
Składnikami aktywnymi w preparatach są: mikronizowana alga, seve bleue składnik z głębi oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami mający na celu nawilżyć i remineralizować komórki naskórka. Hydra-diffusine- mikronizowany z francuskich Karaibów, mający właściwości gromadzenia wody, halurophylina czyli ekstrakt z fiołkatrójbarwnego, regulujący proces zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórkowego kwasu hialuronowego.Limunosource stymuluje proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę. Znajduje się również kwas hialuronowy, który wygładza i wypełnia skórę, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie.
Zabieg powinien być wykonywany od 3-6 razy, 1do 2 zabiegów  w tygodniu lub jako zabieg jednorazowy.