HOTEL

HOTEL

opublikowano 19 luty 2016

Warto do nas przyjechać !!!

HOTEL

Dlaczego wybieram pobyt w  Hotelu Solar SPA  **** w Szczawnicy?

    Czterogwiazdkowe standardy

         Hotel Solar Spa w Szczawnicy to nie tylko nowoczesny, komfortowy obiekt z bardzo przestronnymi i słonecznymi pokojami, ale również mający w swojej ofercie liczne atrakcje. Czyni to z Naszego Hotelu niezwykle osobliwe miejsce. Do niezapomnianego w nim pobytu przyczynia się położenie w samym sercu Szczawnicy-Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego.

         Zapewniamy nie tylko możliwość wspaniałego odprężenia w rodzinnym gronie, skorzystania z atrakcji hotelowych typu basen , jacuzzi, sauna, zabiegi kosmetyczne ale również  profesjonalne leczenie z zakresu schorzeń narządu ruchu, kręgosłupa oraz bólu głowy. Kiedy nasyceni hotelową gościnnością mamy ochotę zaczerpnąć świeżego powietrza proponujemy długi spacer wzdłuż Grajcarka , który prowadzi szlakami Pienin do Słowacji. Zachęcamy również do wjazdu wyciągiem krzesełkowym na Palenicę, skąd rozpościera się niezapomniany widok na Tatry i Pieniny. Dla znacznie wytrwałych, a jesteśmy nimi wszyscy tu przybyli Goście, proponujemy wejście  na Sokolicę lub Trzy Korony. Osiągnięcie celu zrekompensuje nam wysiłek,który włożymy w pokonanie trasy, czyli:

 
Ale widoki!!!!!
 
Zapewniamy, że uczucie nudy nigdy u Nas nie gości.
 
Zimą Palenica oferuje 4700 m tras narciarskich dla tych początkujących jak i doskonale jeżdżących narciarzy . 

Kiedy zmęczymy się licznymi atrakcjami Szczawnicy i tym co stworzyła nam Matka Natura, wracamy zregenerować siły i odpocząć do Hotelu Solar Spa.
 
A w nim:     
- PARK WODNY z licznymi atrakcjami
-MEDICAL SPA z gabinetem medycyny estetycznej oraz centrum rehabilitacji zapewni Państwu całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii oraz medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług dla wszystkich chcących poprawić stan zdrowia, wygląd oraz komfort psychiczny
-Hotelowa „Restauracja Zielona”, gdzie poznacie Państwo smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej oraz międzynarodowej a  przyjemny klimat kawiarni z drink-barem umili Państwu pobyt w naszym hotelu.

         Dla małych gości korzystających z wypoczynku z rodzicami, proponujemy oprócz spacerów, kąpieli w basenie, liczne  zabawy i konkursy zorganizowane przez hotelowego animatora.  To On wykorzystując swoje liczne pomysły wprowadza pociechy w tajniki kultury i tradycje regionalne.  Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w hotelowym spa, parku wodnym, bądź odpocząć przy kawie w hotelowej restauracji.

          
        
         Hotel Solar Spa został Laureatem Konkursu „Hotel Roku 2011”. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej wraz z partnerem akcji Gazetą Finansową, co roku wybierają obiekty hotelarskie, które wyróżniają się  wysoką jakością  świadczonych usług, wykwalifikowanym personelem oraz kompleksowym wyposażeniem obiektu. W tym roku Hotel Solar został zakwalifikowany do najlepszych hoteli w Polsce wraz z 12 najlepszymi obiektami w kraju. Został wyróżniony za kompleksową i wysoką jakość usług, miłą obsługę i komfortowy wystrój.