JAK DOBRZE PRZEŻYĆ ŚWIĘTA W DOMU CZY NA WYJEŹDZIE?

JAK DOBRZE PRZEŻYĆ ŚWIĘTA W DOMU CZY NA WYJEŹDZIE?

opublikowano 23 luty 2016

Wielkanoc

JAK DOBRZE PRZEŻYĆ ŚWIĘTA W DOMU CZY NA WYJEŹDZIE?
Jak  dobrze przeżyć święta - w domu czy na wyjeździe?                                                                      
                                                                                   
         Święta zawsze kojarzą nam się z niezwykłym przeżyciem. Jest to szczególny okres nie tylko w wymiarze religijnym ale również czas rodzinnych spotkań, rozmów, wspomnień. Jednak, kiedy pomyślimy o przygotowaniu do tego wielkiego okresu, pragniemy zapomnieć o zbliżających się dniach i marzymy żeby mieć to jak najszybciej za sobą. Nie skupiamy się na sednie istoty Świąt, na perspektywie spotkania z najbliższymi, ale na wielkich przygotowaniach, które wyczerpują nas nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Przecież musimy zrobić to, co do gospodyni domu należy, a więc: wielkie zakupy, gotowanie, sprzątanie, świąteczne polerowanie wszystkich kątów. Ten ogrom przygotowań przerasta niejednokrotnie nasze możliwości.  W nastroju totalnego „wyprucia” idziemy na poranne Rezurekcje, po czym siadamy do uroczystego śniadania wielkanocnego, odarci z jakiejkolwiek radości. To wszystko zabija całą przyjemność i wyjątkowość Świąt Wielkanocnych. Niestety na śniadaniu nie kończy się cała uroczystość, bo za chwilę trzeba podać świąteczny obiad i radośnie uśmiechać się do domowników i gości. Przecież są święta-wyjątkowy dzień i wyjątkowy nastrój. Niejednokrotnie gospodyni domu po śniadaniu zakończyłaby biesiadę, ale niestety nie ma litości.
                                              
         Mamy jednak alternatywę. Możemy zabrać najbliższą rodzinę i przyjechać do Szczawnicy do Hotelu Solar Spa, w którym to w rodzinnym gonie i rodzinnej atmosferze spędzimy święta Wielkanocne. Znajdziemy czas nie tylko na prawdziwie duchowe przeżycie , ale również zrelaksujemy się w komfortowych pokojach. Nic nas nie interesuje: zakupy, gotowanie, sprzątanie. Naszym jedynym obowiązkiem będzie zasiąść do uroczystego śniadania, obiadokolacji, gdzie profesjonalnie zostaniemy obsłużeni. Nawet nie musimy sprzątać po sobie-rewelacja!!!!
Hotel Solar Spa oferuje  domowe, wykwintne, tradycyjne dania świąteczne, które na pewno wszystkim będą smakowały.
Również dla dzieci jest sporo atrakcji. Animator zarazi ich świątecznymi zabawami, w które chętnie włączą się wszystkie maluchy. Tradycją jest wspólne przygotowywanie święconek, malowanie jajek, szukanie zajączka oraz zabawy tematyczne. Rodzice w tym czasie mogą skorzystać z basenu hotelowego, lub Panie zapewnić sobie odnowę biologiczną. Gdzie by na takie przyjemności człowiek znalazł czas w domowej krzątaninie.
   Spędzenie świąt Wielkanocnych w Hotelu Solar Spa gwarantuje nam przeżycie czasu tylko ze sobą i dla siebie.