MASAŻ ŚWIECĄ

MASAŻ ŚWIECĄ

opublikowano 23 październik 2018

MASAŻ ŚWIECĄ
MASAŻ ŚWIECĄ
 
Masaż woskiem aromatycznej świecy jest  znakomitym sposobem  na odprężenie i relaks. Polecamy go  przede wszystkim osobom zmęczonym,  zestresowanym, które  chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawić kondycję własnej skóry.Masaż ciepłym aromatycznym woskiem świecy, intensywny jej zapach, ciepłe światło świec, dodatkowo relaksacyjna muzyka mają wpływ na  samopoczucie .
Historia masażu wywodzi się z krajów Orientu i staje się on coraz bardziej popularny. Masaż ten wykonywany jest wyłącznie ciepłym olejkiem ze świec, składających się całkowicie z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych. Nie powoduje poparzeń, jest to świeca kosmetyczna, która po rozpuszczeniu staje się aromatycznym olejkiem a pod wpływem masażu zostaje wmasowywany w ciało.
 
Masaż ma wiele zalet, dzięki czemu wiele osób chętnie korzysta z  relaksacyjnych zabiegów.
 
Działanie zabiegu:
Korzyści z poddania się masażowi świecą są ogromne nie tylko dla psychiki lecz także dla skóry, która staje się elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka pachnąca. Skóra jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry, zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele. Pomaga w walce z rozstępami, cellulitem, neutralizuje wolne rodniki.
 
Wskazania do zabiegu:
- zmęczenie i złe samopoczucie,
- stres,
- cellulit i rozstępy,
- skóra sucha, zmęczona i odwodniona.
 
Przeciwwskazania:
- uczulenie na którykolwiek składnik,
- ciąża
- nadciśnienie
- miesiączka
- zły stan zdrowia ( temperatura, choroby nerek, choroby nowotworowe, silna nadczynność tarczycy)
- depilacja ciała w przeciągu ostatnich 48 h
 
Zabieg dostęny jest w naszym Studio Kometycznym.