MROŹNE ZIMOWE DNI, TAKIEJ ZIMY BRAKOWAŁO

MROŹNE ZIMOWE DNI, TAKIEJ ZIMY BRAKOWAŁO

opublikowano 27 luty 2018

MROŹNE ZIMOWE DNI, TAKIEJ ZIMY BRAKOWAŁO
Mroźne, zimowe dni. Takiej zimy brakowało..
 
Zima trzyma i nie odpuszcza. Temperatura spada a nasze nastawienie do wędrówek razem z nią. Taka pogoda to jednak idealna pora na spacery, te krótkie dla zahartowania oraz te dłuższe by podczas przejrzystego powietrza podziwiać widoki niczym z bajkowej krainy lodu.
W Szczawnicy jest wiele miejsc na te małe i duże wyprawy. Spacer do centrum Uzdrowiska, kilkukilometrowy marsz wzdłuż grajcarka czy kilkugodzinna wycieczka do Czerwonego Klasztoru na Słowacji to tylko niektóre zimowe atrakcje Pienin. Każde wyjście w góry, każdy spacer powyżej centrum Szczawnicy to za każdym razem inne doświadczenie. Przy taki niskich temperaturach każdy zdobyty punkt liczy się podwójnie. Przed wyjściem dobrze jest pomyśleć o ciepłej herbacie w termosie, ubraniu na cebulkę, dobrych zimowych butach i oczywiście nie możemy zapominać o uśmiechu na twarzy. Uśmiech jest „zaraźliwy” więc jeśli mijający nas ludzie zaczną się do nas uśmiechać to znak, że idziemy w dobrym kierunku. 
Dla tych którym piesze wycieczki nie w głowie ale za to lubią zimowe aktywności na świeżym powietrzu zapraszamy do naszej siłowni pod chmurką. Mimo chłodów codziennie jest kilku śmiałków którzy przy każdym z urządzeń robią po kilka serii ćwiczeń wzmacniając i hartując swoje ciało. Kto nie wierzy niech sprawdzi już dziś!!!
Dla nielubiących zimna Hotel Solar Spa proponuje atrakcje w Mini Parku Wodnym: basen ze zjeżdżalną, sauna fińska, jacuzzi. Osoby szukające relaksu mogą skorzystać z masaży relaksacyjnych w naszym Spa lub skorzystać z fachowej kadry fizjoterapeutów. 
Zapraszamy więc do Hotelu Solar Spa z którego każda wycieczka będzie tą idealną nie tylko w ciepłe ale i w mroźne dni ;)
„W góry! w góry, miły bracie! Tam swoboda czeka na cię.”
(Wincenty Pol, Pieśń o ziemi naszej)