NOWA SALA ZABAW

NOWA SALA ZABAW

opublikowano 03 czerwiec 2016

Coś dla dzieci

NOWA SALA ZABAW
Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Warto więc pomyśleć o odpoczynku, wyciszeniu czy weekendowych wyprawach w gronie znajomych i rodziny. Hotel Solar Spa poczynił przygotowania do przyjęcia tych małych, ale jakże Ważnych dla nas gości – DZIECI.
 
Sala zabaw, która do teraz mieściła się w niewielkim pokoju została przeniesiona do większego, bardziej słonecznego miejsca. Obecnie pokój składa się z dwóch mniejszych pomieszczeń połączonych ze sobą tworząc więcej miejsca do zabawy, rozsypywania klocków czy układania niesamowitych torów do samochodowych rozgrywek. Każdy znajdzie w nim miejsce do zabawy, nikt nie zostanie pominięty podczas gier i zabaw. Podczas gdy dziewczynki zajmą się gotowaniem niezwykłych potraw na naszej różowiutkiej kuchence i serwowaniu ich na kolorowych talerzach, w pokoiku obok chłopcy mogą stworzyć świat wyścigów samochodowych , pełnych zakrętów, przeszkód czy pułapek dla przeciwników. Mniejsze dzieci mogą także u nas znaleźć coś dla siebie. Ich małe rączki i co chwilę rozwijane zmysły potrzebują czuć, słyszeć. Właśnie dla nich w Sali zabaw mamy mnóstwo kolorowych piłeczek, które rozsypane tworzą dywan jak ze snów. Maskotki, które w swoich pluszowych brzuszkach mają dzwoneczki pomagają przywołać uśmiech u naszych najmniejszych gości. 
 
Więcej miejsca oznacza tylko jedno – nasze piłki do skakania w końcu mają możliwość zaangażowania się w zabawę. Dawniej siedzące w kącie poprzedniej Sali były używane od czasu do czasu, by nie zabierać miejsca tym którzy od kilkunastu minut budowali swoje tory czy zamki z klocków. Teraz w nowej Sali Zabaw znajdą one miejsce by pobrykać razem z nami. 
Do naszej Sali zabaw dołączyło kilkoro przyjaciół, którzy na pewno przypadną do gustu naszym małym Gościom. Pluszowe misie, lale czy gry dla najmłodszych i tych starszych czekają na odkrycie i pierwsze rozgrywki wśród starych oraz nowych hotelowych znajomych. 
 
Czas spędzony w nowej Sali zabaw będzie efektywniejszy w nowe zabawy, wyzwania w budowaniu fantazji z klocków. Postaramy się również, by dzieci mogły odbywać z nami plastyczne wycieczki bez obaw o miejsce na małe rączki uczące się wycinać i kolorować ;)
 
Zapraszamy do odwiedzenia Naszego Hotelu i nowej Sali zabaw, która pozwoli dzieciom i ich rodzicom na odrobinę relaksu, gdy pogoda za oknem nie będzie nasz rozpieszczać. Wszystko pod okiem animatorki, która zatroszczy się o to by mali goście wyszli z uśmiechem i pełnią energii na kolejne chwile spędzone w Naszym Hotelu oraz w samej Szczawnicy.