WAKACJE CZAS ZACZĄĆ

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ

opublikowano 07 lipiec 2016

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ
Wakacje czas zacząć..
Rozpoczęły się od tak dawna wyczekiwane WAKACJE. Oferta naszego Hotelu jest bardzo dobrze dostosowana do rodzin z dziećmi. To właśnie dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji. Każdego dnia na naszych Małych gości czeka coś innego. Animacje pod czujnym okiem opiekunki rozbudzą w pociechach chęć poznawania nie tylko technik plastycznych ale również okolicznych legend i tradycji. Podczas zajęć można rozwinąć i poprawić różne techniki plastyczne – wydzieranki, malowanie farbami, kolorowanie pastelami i wiele innych. W Sali gdzie co jakiś czas przybywa nowych gier i zabawek każde dziecko znajdzie coś dla siebie – maluszki ostatnio polubiły basenik z kolorowymi piłeczkami gdzie śmiechu i zabawy nie ma końca, starsi prowadzić mogą strategiczne rozgrywki podczas gier intuicyjnych oraz strategicznych z których ostatnio hitem jest „Biznes po europejsku”.
Obok Hotelu powstał mini plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami oraz małym domkiem, który dzieciaczki już od pierwszego dnia zaadaptowały na potrzeby różnych zabaw. Obok znajduje się miejsce gdzie rodzice w cieniu otaczających Hotel drzew mogą wypoczywać i cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu, poczytać książkę lub oddać się chwili relaksu.
Całodzienne zabawy i gry zakończy bajkowy seans filmowy w klimatyzowanej sali konferencyjnej gdzie dzieciaczki przy słodkim poczęstunku mogą na kilkadziesiąt minut odpłynąć w świat bajki, a rodzice w tym czasie mogą oddać się zabiegom proponowanym przez nasze Spa oraz Pienińską Uzdrowiskową Klinikę Rehabilitacji i Leczenia Bólu im. Św. Ojca Pio.