WAKACYJNY CZAS

WAKACYJNY CZAS

opublikowano 20 lipiec 2017

WAKACYJNY CZAS
Wakacyjny czas już na półmetku. Pogoda płata figle, a jak wiemy w czasie deszczu dzieci (i nie tylko one) się nudzą. Hotel Solar Spa przygotował atrakcje, które ucieszą nawet w te mniej słoneczne dni.
W każdy czwartek wakacji w Słonecznych Tarasach Hotelu Solar Spa o godzinie 19:00 można posłuchać muzyki góralskiej w wykonaniu kapeli Białopoctcanie. Kapela reprezentuje Pieniny w muzyce, gwarze oraz kolorowym stroju góralskim. Każdorazowo zachęcają przybyłych gości do zabawy przy akompaniamencie skrzypiec, kontrabasu, piszczałki czy akordeonu. Każda melodia i każde słowo piosenki coraz bardziej zbliżają nas do kultury Pienin i okolicy. 
 
Dla dzieci również przygotowane są atrakcje. Kolorowa sala zabaw, opieka animatora i popołudniowe kino z popcornem pomogą w te pochmurne dni odpocząć dzieciakom i ich rodzicom. Codziennie dzieci tworzą bajkowe maski, zwierzaczki oraz grają gry, które pomagają w rozwijaniu koncentracji oraz przyswajaniu zasad fair-play. Zasady te na początku mogą wydawać się trudne lecz z chwilą stają się na tyle proste, że to dzieci zachęcają rodziców do gry tłumacząc im punkt po punkcie jak należy grać by wygrać. Specjalnie dla najmłodszych rozbudowaliśmy plac zabaw przed Hotelem. Nowe huśtawki, zjeżdżalnie, domki przygotowane by dzieci stworzyły swój magiczny świat, a rodzice odpoczęli obok na specjalnie przygotowanych leżakach.
Osoby chętne nieco mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z nowego pakietu Hotelu Solar Spa jaką jest Rafting po Dunajcu. Spływ kajakami lub pontonami odbywa się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów medalistów Mistrzów Świata i Europy, uczestników Igrzysk Olimpijskich w Kajakarstwie Górskim. Każdy uczestnik na starcie zaopatrzony zostanie w kask, kapok a zakończy spływ z u śmiechem na ustach.
Hotel Solar Spa położony w centrum Szczawnicy to idealne miejsce na piesze wycieczki po okolicy. Z hotelu możemy zaczynać te krótkie spacery po Uzdrowisku oraz zaczynać te dłuższe piesze, rowerowe czy autokarowe wycieczki po okolicznych miejscowościach. Z hotelu bardzo łatwo można dostać się w wiele atrakcyjnych miejsc związanych z muzyką, tradycją czy historią regionu. Miasto Szczawnica przygotowało na czas wakacji wiele atrakcjim.in. koncerty zespołów LemOn, Enej czy Patrycji Markowskiej. Tak więc podczas popołudniowych spacerów będzie można spotkać i posłuchać wielu artystów oraz (jeśli sprzyja nam szczęście) zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie czy poprosić o autograf.
 
Czy słońce, czy deszcz Nasz Hotel sprawi, że wakacyjny odpoczynek minie w super nastroju. Lokalizacja i atrakcje przygotowane przez naszych pracowników umilą Państwu urlop. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym Hotelu będzie mile wspominany, a podczas następnego urlopu spotkamy się ponownie.