PODARUJ RODZICOM ZDROWIE

PODARUJ RODZICOM ZDROWIE
 
Rodzice, to oni od zawsze byli przy Tobie, czuwali, otaczali opieką i miłością. Pomagali w trudnych chwilach i cieszyli się z każdego nawet małego sukcesu. Dzisiaj to Ty możesz zatroszczyć się o nich.  Z myślą o wszystkich rodzicach i innych bliskich Ci osobach, przygotowaliśmy kompleksowy pobyt połączony z regeneracją zdrowotną w  Pienińskiej Uzdrowiskowej Klinice Rehabilitacji i Leczenia Bólu Solar Spa**** . Pokaż rodzicom jak jesteś im wdzięczny. Podaruj im kilka dni w cudownym klimacie górskiego uzdrowiska, gdzie będą mogli odpocząć wśród pięknych pejzaży oraz zadbać o zdrowie. Podczas tygodniowego pobytu zapewnimy noclegi, wyżywienie, opiekę  medyczną obejmującą  profilaktykę, leczenie i zabiegi zdrowotne . Zadbamy również o strefę relaksu i zdrowego ruchu poprzez  dostęp do parku wodnego, spacery oraz pomoc przy organizacji czasu wolnego.
 
W Klinice Rehabilitacji i Leczenia Bólu „Solar” oferujemy Państwu opiekę doskonale wykwalifikowanego personelu medycznego, życzliwą atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewnia to najlepsze efekty leczenia w bardzo krótkim czasie. Każda procedura lecznicza jest  konsultowana z lekarzem oraz z magistrem fizjoterapii, dzięki czemu pacjent ma pełną świadomość podejmowanej decyzji o sposobie leczenia. Dodatkowo każdy pacjent zostaje poinformowany  o dalszym postępowaniu i otrzymuje zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania. Jako Klinika dbamy również  o to, aby spędzili  Państwo czas w miłej i przyjaznej atmosferze naszego Hotelu SOLAR SPA, który wraz z Parkiem Wodnym mieści się w budynku Pienińskiej Uzdrowiskowej Kliniki Rehabilitacji i Leczenia Bólu.
 
JAKIE SCHORZENIA LECZY KLINIKA?
 
Kliniki Rehabilitacji i Leczenia Bólu skupia się na leczeniu wszelkich schorzeń kręgosłupa, narządów ruchu i bóle głowy. System leczenia  w naszej Klinice ustawia się pod kątem zaktywizowania wewnętrznych rezerw organizmu oraz zwiększenia jego odporności na przeciążenia i stres.
Opracowany przez nas system leczenia pozwala u dużej części pacjentów uniknąć operacji kręgosłupa i to w bardzo krótkim czasie -dwóch tygodni. Mamy  również duże sukcesy w leczeniu przewlekłych bólów neurologicznych.
Realizujemy takze  programy odnowy biologicznej, aktywnego wypoczynku, antystresowy oraz  uaktywnienia osób w podeszłym wieku.
 
LECZENIE
Rwa kulszowa
Migrenowe bóle głowy
Dyskopatia
Lumbago
Bóle kręgosłupa
Powikłania choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa
Urazy układu kostnego, więzadeł i stawów
Reumatyzm
Leczenie i profilaktyka dysfunkcji stóp
 
REHABILITACJA
Rehabilitacja po udarze, wylewie
Rehabilitacja po operacjach ortopedycznych i złamaniach
Rehabilitacja przedoperacyjna
Odnowa biologiczna
Odnowa biologiczna z programem antystresowym
Uaktywnienie osób starszych
Igłoterapia sucha
 
Szczegółowe informacje o profilach i metodach leczenia znajdziecie Państwo na stronie:
 
http://www.klinikasolar.pl/klinika
 
 

W PAKIECIE :

 
POBYT W HOTELU SOLAR SPA****
 
7 noclegów w komfortowych pokojach
7 śniadań bufetowych i obiadokolacji w restauracji hotelowej
Zaproszenie na słodki poczęstunek do Restauracji Hotelowej (voucher)
Codziennie od 10:00 do 21:00 bezpłatny wstęp na basen rehabilitacyjno- rekreacyjny

KONSULTACJE PROFILAKTYCZNE

- konsultacja lekarska
* dodatkowe informacje dotyczące przebiegu choroby (np. wyniki badań RTG, rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy) pomogą w doborze odpowiednich zabiegów
- konsultacja fizjoterapeutyczna
 

USTALENIE PRZEBIEGU LECZENIA: 

- 2 masaże /20 min./ lub 1 terapia manualna /wg zaleceń lekarza/
- 3 treningów medycznych
- 14 zabiegów z zakresu fizykoterapii 
- kuracja wodą mineralną w pijalni uzdrowiskowej /wg zaleceń lekarza/
- gimnastyk w basenie /wg zaleceń lekarza/
- spacery Nordic Walking /wg zaleceń lekarza/

ZABIEGI FIZYKOTERAPEUTYCZNE  DOSTĘPNE W PAKIECIE:

Bodyflow, laseroterapia, fala uderzeniowa, scanlab 25 Bodywave, Deep Oscillation, naświetlanie lampą: Q Light, Solux, prądy: diadynamiczne, interferencyjne, Tens, Kotza, jonoforeza, galwanizacja, ultradźwięki, pole magnetyczne, krioterapia, AQUAMED hydromasaż "na sucho".

REGULARNA CENA 2190 ZŁ
 
 
Pakiety z zabiegami nie mogą rozpoczynać się w sobotę